Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 - 1.5 év közötti gyerek ha...

1 - 1.5 év közötti gyerek ha ezt nézi (naponta egyszer-kétszer) az tényleg akkora baj?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=W1vp-MQUABM


Imádja a lányom, táncol rá, a kedvenceinél kacag.

Nem szoktam tévét nézetni vele, de ezt beteszem egyszer-kétszer neki minden nap. Nem megy non-stop.

Egy ismerős anyuka teljesen kiakadt rajta, hogy ilyen kicsivel még nem szabad mesét nézetni (14 hónapos)... nem így mondta, de gyakorlatilag az volt a lényege, hogy milyen anya vagyok, aki ezzel foglalja le a gyerekét ahelyett, hogy játszana vele....

Tényleg akkora bajt csinálok ezzel?

Természetesen emellett játszunk is, sokat sétálunk, én is énekelek, olvasok is neki...


2015. szept. 19. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem csinálsz vele bajt. De a másik anyukanak is igaza van, ekkora gyereknek nem kell még tvt néznie.
2015. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs azzal Baj ha egy kisgyerek mertekkel ilyet nezhet.enyem is Nez gyerekdalokat,illetve a maszkabalt imadja.15 honapos,de Mar egy ideje neha nezheti.van hogy napokig eszbe se jut,de van hogy egy nap ketszer fel orat is nezi.nagyon szereti,ha eszebe jut mutatja a laptopot,hogy inditsam el neki a meset. :)

En is sokat jatszok vele ezen kivul,setalunk,jatszoterezunk.nem abbol all a napja hogy csak a meset bamulja.pl tevet max ha egesz eletebe fel orat ha nezett..

2015. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a gyerekdalok nézése nem számít tévénézés kategóriának...

Főleg ha nem éjjel-nappal megy neki, hanem néha megnézi. Emellett más programokat is csináltok.

Én nem gondolnám, hogy gond.

Kész vagyok az ilyen mintaanyukáktól mint amilyen az ismerősöd lehet...

2015. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben abszolút tévéellenes voltam. Még ringatni is úgy ringattam anno a kisfiamat, hogy még véletlenül se lásson rá a tévére, ha halkan ciripelt valami beszélgetős műsor.

Most 2,5 éves, vannak kedvenc rajzfilmjei (Verdák, Gru), szokta kérni azokat, de csak néha rápillant, és megy tovább. Ha ismerőséknél bandázunk, soha eszébe sem.jut bekapcsoltatni a tévét. Ehelyett folyton mozog, beszél, momdatokban választékosan, szobatiszta, hihetetlen intelligens, szval nem látom semmilyen hátrányát annak, ha néha néz egy kis mesét. Ja, egyébként könyvimádó, sokszor csak beülünk egy könyvesboltba könyveket nézegetni.

Szval hülyeség, hogy tilos a gyereknek tévét nézni. Csak ne ez legyen az egyetlen programja, öröforrása. Mi rengeteg programot csinálunk a férjemmel, és a gyerkőcökkel (van egy kislányom is).

Nyugi! Ráadásul ezekből a gyerekdalokból sok mindemt meg is tanulhat. Énekelgessétek együtt is őket, úgy lesz értelme megnézetni vele.

2015. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!