Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszt aktus után 16. nap,...

Teszt aktus után 16. nap, negatív - így is nagy az esély?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék babát, az aktus a 9. napon történt, több vélemény alapján is nagyon kevés az esélye a teherbeesésnek. 27-én kéne megjönnie a menstruációmnak, türelmetlen voltam ezért ma délután megcsináltam a tesztet, negatív lett.

Fáradékonynak érzem magam amit szédülés követ, sajnos jelenleg gombás fertőzést kaptam el amit kezelek, lüktető érzés a hasamban. Ezek miatt görcsölök, védtelen dolog miatt történt baleset, úgy érzem túlparázom a dolgot.

Nagy az esély így?


2015. szept. 22. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Most még nem lehet megmondani, hogy mi van.

Amikor meg kéne jönnie, akkor kell tesztet csinálni. Most még nagyon korai.

2015. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a nagykönyv szerinti 14. nap tájékán szokott lenni ovud, akkor a 9. nap nem esélytelen. Kislánykám is hasonló módon fogant, mondjuk mi terveztük, csak közbejött betegség, azért csak így voltunk együtt, hogy 5 nappal előtte, és nem sűrűbben. Már le s tettünk róla, nem gondoltam, hogy így is sikerül. Na mindegy. Azért az biztató, hogy negatív a teszt. Várd meg a 27-ét, és ha nem jön meg, akkor tesztelj újra.
2015. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem védtelen, hanem véletlen. És olyan különben sincs. Ha kiszakad a gumi, el kell menni esemény utániért, ennyi.


Amúgy nem sok esély van rá.

2015. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!