Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek csak az...

Van olyan, akinek csak az orvosi vizsgálaton derült ki a terhesség?

Figyelt kérdés
A ciklus hányadik napján/vagy a terhesség hányadik hetében történt ez? A tesztek negatìvak voltak?
2015. szept. 23. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Valamivel több mint 7 milliárd ember van a Földön, szóval valakinek biztos volt.
2015. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát első... köszönöm a hasznos válaszodat. Nyilván mások tapasztalatára lennék kìváncsi,de nem magyarázkodom...
2015. szept. 23. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fogi gátlót váltottam a két bogyó között két hónap szünetet javasolt a dokim addig maradt a kondom.

Mind a két hónapban volt vérzésem, de az elsőben késett ott teszteltem egyet de negatív lett.

Azután amikor mentem vissza a dokimhoz a receptért akkor a rutin hüvelyi vizsgálaton nézte hogy valami nem stimmel.

Az utolsó "menseshez" képest 4 hetes az uh alapján 9 hetes terhes voltam.

2015. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Velem megtörtént pont menstruáció "melett"egesz nap görcsöltem de mar annyira hogy aa foldon tekergoztem. Hazi orvost lehivtuk mert semmi gyógyszer nem szüntette q fájdalmat.

Akkor az orvos megnyomkodta a hasam holgyem on terhes!

Azt hittük az orvos"dili" adot beutalót hogy menjek a nőgyógyászatra hogy nezen meg ...

Elmentünk...es majdnem 3honapos voltam mar (11hetes)

es ezalatt a 3honap alatt időbe pontosan Megjött.

Tethesegi tünetem sem volt.


Gondold el ha akkor nem görcsösolok be ugy kesobb sem jelentkezik terhességi tünet valoszinu csak a növekvő has miatt mentem volna orvoshoz.

11het alatt nem puffadtam vagy hiztam hanem nagyon lefogytam..

2015. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a ciklus legvégén mentem orvoshoz (egyéb okból). akkor azt mondta, hogy ha minden jól megy, itt baba lesz. természetesen nem csináltam még tesztet.
2015. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!