Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legszomorúbb,...

Mi volt a legszomorúbb, legviccesebb kérdés amit ebben a kategóriában olvastatok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a legviccesebb kérdés számomra az volt, amikor egy anyuka nem tudta elhallgattatni a zenélő bilit (legalábbis ha jól emlékszem bili volt nem valami játék, mert az elemet nem tudták kivenni belőle) és leírta miket csinált már vele, éjszakára hogy zárták be a wc-be hogy tudjanak tőle aludni, ha jól emlékszem a vége az lett, hogy szétverték :D
2015. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


meg is találtam :) - bili volt, jól emlékeztem :)

2015. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a zenélő bilivel mi is megjártuk, aztán kiselejteztem :)

hát nem tudom egyébként... én sokszor elszomorodom itt, mert egyfelől vannak a tragikus sztorik, másfelől meg akkor, ha a kérdezőből süt a hülyeség, olyankor mindig sajnálom a gyereket, akit ilyen szülő nevel.


legjobban pedig azokon a kérdéseken szoktam vidulni, amikben gyerekszáj, v gyerekek által csinált poénos sztorik vannak

2015. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2 in 1 volt az a 30-as éveiben járó kérdező, aki elment a Balatonra a családdal (férj, gyerek), és ott háromszor sikerült lefeküdnie egy 17 éves kissráccal, mert imponált neki, hogy az "alányúlt" a Balatonban. Az afférból terhesség lett, a férj impotens, tehát azonnal tudni fogja, hogy nem az övé, mit csináljon a nő.


Ha igaz, akkor nagyon szomorú, hogy ilyen emberek vannak. Vicces, kamukérdésnek viszont egész jól kimunkált brazil szappanoperás.

2015. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem is annyira regi kerdes, a valaszokat figyeljetek, es uditoen humoranal van a kerdezo is, vicces volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Total sotetseg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez is sulyos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Itt meg a fent emlitett balatoni szori:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*sztori
2015. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Nemrég volt egy sztori, hogy a kissrác önkielégitett a fürdőkádban, és utána abban a vizben a kishúga is megfürdött, a kérdés pedig az volt, hogy a leányzó terhes lehet-e. :)

Meg is jegyeztük, hogy olyan mintha valami régi Bravo újságot olvasnánk... :)


Szomorú pedig rengeteg van - engem főleg azok érintenek meg, akiknek még terhesség közben kiderült, hogy valami nem stimmel a babával, és viaskodnak a döntéssel, hogy mit tegyenek.

2015. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A legszomorúbb az volt, mikor a kérdező már-már felháborodva közölte, hogy hónap 20-án összesen 60 forintja maradt 3 gyerekre, és most mit csináljon. Bárki adott tanácsot, azt lehurrogta, hogy így nem jó, úgy nem jó. Nem derült ki, hogy pénzt akart e tarhálni, vagy csak a szokásos ő a legszegényebb a világon duma (itt gyakorin divat minél szegényebbnek lenni és minél puttóbb körülmények között élni), de nagyon aggódtam azért a 3 pici gyerekért,mhogy vajon lesz e mit enniük... A nőt egy cseppet sem sajnáltam egyébként, legalábbis azután, hogy kb mindnekit elküldött a fenébe a tanácsaival.
2015. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legszomorúbb, amikor anyuka azt kérdezte, hogy hogyan dolgozza fel a tizenpár hónapos gyerekének a halálát. Kölcsönkértek egy autót nagybevásárolni, karambol, gyerek anya ölében, anya az ütközésben magát védte, gyereket elengedte, ő repült, és bekövetkezett a tragédia (anya, apa túlélte, anya magát hibáztatja, amiért nem a gyereket védte).

Hamar töröltette valaki a kérdést, pedig nem kellett volna szerintem, mert anyát súlyos gondolatok gyötörték és itt sokan próbáltak lelket önteni bele. Nagyon sajnáltam, meg is könnyeztem, pedig nem vagyok sírós fajta. Azóta sokszor eszembe jut és remélem jobban van valamennyire és nem tett kárt magában.


A szandikás kérdések nagyon sötétek voltak.


Viccesen még gondolkodom, pedig sokat szoktam nevetni.

2015. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!