Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járni még nem tudó (csak...

Járni még nem tudó (csak mászó) gyereketeket hol teszitek/tettétek le gond nélkül a földre, és hol semmi esetre sem?

Figyelt kérdés

Játszótéren?

Udvaron?

Utcán (pl. parkban, kisebb forgalmú kertvárosi utcában pl. a házatok előtt)?

Orvosi rendelőben?

Plázában vagy bevásárlóközpontban?

Kisebb boltban?

Lépcsőházban?


A kültéri helyszíneket természetesen olyankor értem, amikor az időjárás megengedi.


2015. szept. 26. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

én mászó gyereket sehol nem tettem le, csak otthon

vendégségben is max bevetett nagy ágyra

2015. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen, nem (bár tanácsadáson a játszószőnyegre igen), nem, igen, nem. :)
2015. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem raktam le ezek közül egyik helyen sem. Udvaron igen, plédre. Vendégségben leraktam ha tisztának ítéltem meg a környezetet :)..
2015. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, vendégségben, vagy ahol mi is leültünk a földre (kert, strandolás, persze alapvetően plédre), homokozó. Máshol eszembe sem jutott volna, babakocsiban/hordozóban/kendőben/kézben volt.
2015. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Otthon, nagyszülőknél, de otthon is csak a nappaliban, csináltam helyet a szoba közepén, kicsit átrendeztük, leterítettem plédet, játszószőnyeget.
2015. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
kulteren a termeszetben barhol. belteren kozossegi intezmenyekben boltban szoval ahol masok zart terben jarnak cipovel vagy fertotlenitenek ilyen olyan vegyszerekkel vagy epp nem fertotlenitenek semmilyennel ott nem rakom le. jarmuvon sem nyilvan. de a jatszoter a park az udvar az mas de utana mindig kezet mosunk esblehetoleg nem hagyom hogy a szajaba vegye a kezet addig.
2015. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nyugis kb 15-20m2 es a játszó.Ott minden gond nélkül letettem a kicsit amikor mászó korszakban volt.Lányunkkal még a Kopszi gáton is voltunk anno.

Udvarunk nincs,panelban lakunk. Ott soha nem tettem le,csak amikor már sétált.. Orvosi rendelőben, volt igen de akkor csak ha tanácsadáson voltunk.Beteg gyerekek közé nem, vagy mi kint maradztunk a kocsiban s anyu kijött amikor már mi jöttünk.

Plázában? Nem... mondjuk akkor csak vásárolni mentünk.Esetleg a tetőkerten.(Köki közelében lakunk,nagyon jó játszó van a tetején.)

Kisebb bolt? Miért tegyem le? Vásárolni mentünk nem játszani...

Lécsőház? ha esetleg kiment mert kinyitottam a postásnak az ajtót nem paráztam be hogy ojaj mi lesz de direkt nem engedtem ki..

2015. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Udvaron plédre, játszótéren a homokozóban letettem. Vendégségben is, de pl boltban, plazaban, lépcsőházban, utcán, orvosi rendelőben eszembe se jutna.
2015. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kertes házunk van, így az udvaron gond nélkül letettük a homokozóba, fűbe, illetve átmászott a betonra is. Ugyanígy letettük a fűbe, ha másnál voltunk, de egyéb helyen (utca, orvosi rendelő, bolt stb.) nem.
2015. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itthon. Ez alól egyetlen kivétel a játszótér homokozója volt, ahol jó időben elfekdécselt, simán. Más helyen nem tettük le.
2015. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!