Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem utalják ki a pénzem?

Miért nem utalják ki a pénzem?

Figyelt kérdés

Rendszeres árvaellátást kapok, nyáron nem utaltak, így visszamenőlegesen fogom kapni.

Bő egy hete voltam bent, akkor már szóltak,hogy folyamatban van az utalás, de azóta se jött semmi, ellenben a húgomnak megérkezett visszamenőlegesen is.

Tény,hogy én pár nappal később adtam le az igénylést, de a húgomnak már a múlthéten megjött a pénze, én onnantól számítva, már vagy 8-10 napja várok, eközben csak 3-4 nappal később adtam le az igénylést.Mégis miért nem jön semmi?

(szükségem lenne rá, de nagyon)


2015. szept. 30. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be megint az illetékeshez és kérdezd meg. Mi itt sajnos nem tudjuk mi lehet a gond
2015. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tény, csupán ötleteket vártam.
2015. szept. 30. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a húgodnak tegyük fel, múlt hét hétfőn érkezett meg, akkor is maximum 8 munkanapja vársz. A MÁK havonta 2x utal, lehet, hogy az elsőből még kimaradtál, mert később adtad le. Ennyit számít az a pár nap, sajnos
2015. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!