Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt megtudni a...

Milyen érzés volt megtudni a babátok nemét?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor csalódás, mert lányt szerettem volna, de a 4d első pillanatában megmutatta, hogy ő bizony fiú. Természetesen nem sokáig tartott az az érzés.
2015. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem is csalódás, mert én meg fiút szerettem volna, noha belül végig éreztem a lányt, és a 12. hetin meg se vártam míg a doki mondja, mondtam is neki látom lány...:)

de kb. egy fél napig zavart, ma meg már el sem tudom képzelni milyen lenne ha ő nem lány lenne :)

2015. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy öröm volt, mindig kislányra vágytam, és 16 hetesen 4D-n egyértelműen kiderült, hogy az is. Nagyon nagy volt az öröm :) Azóta már 3 hónapos :)
2015. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én az első pillanattól kezdve éreztem, hogy fiú. Az is lett. :) Egy kicsit mindig fiú párti voltam, de ahogy bizonyossá vált a terhesség, abban a pillanatban, és azóta is úgy gondolom, hogy mindegy milyen a neme, csak egészséges legyen.
2015. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon örültünk. Első fiú lett és vágytam egy kislányra is. Az lett :)
2015. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazából semmilyen, mert a pozitív teszt után közölte a férjem, hogy lány, és csak lányról beszélt. Én próbáltam néha, hogy de még nem biztos, ő állította hogy lány. Tényleg az lett, de így nem volt igazán meglepi :)
2015. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nagyon örültem, mert mindig lányt akartam, és jó volt a bizonyosság. A másodiknál is lányt akartam, de a pozitív teszttől fogva tudtam, hogy fiú. :) Azért reménykedtem az utolsó pillanatig, de az hamar eljött, mert a 11. héten én is láttam, hogy biztosan fiú. Szoktam egy darabig a gondolatot, hetekig nem tudtam magam fiús anyának elképzelni. Aztán ez elmúlt, és nagyon vártam, milyen lesz egy kisfiúval. És csodálatos! :) Ahogy a lány is, teljesen mindegy, most már tudom.
2015. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az én férjem is végig lányt érzett, de nem jött be neki. Mikor a doki azt nézi, hogy minden szerve rendben van-e, akkor én személy szerint azért imádkoztam, hogy így legyen, de nagy öröm is megtudni, hogy mi leszn nekem legalábbis az volt.
2015. okt. 1. 16:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még:)
2015. okt. 1. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel megéreztem, h. fiú. 18. heti uh-n derült ki. Imádtam!! Most a másodikkal meg voltam győződve róla, hogy lány mert annyira másabb, mint a kisfiam volt. 18. heti uh-n még a doki a combcsontot méregette megláttam, hogy fiú :) Elsírtam magam annyira megörültem neki mert én fiút akartam a szívem mélyén. A férjem viszont csalódott volt picit mert beleélte magát, hogy kislány. Sebaj, majd a 3. :D
2015. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!