Mária vagy Erzsébet?

Figyelt kérdés
Így,és nem becéző formában. Természetesen otthon,magunk között becéznénk,de anyakönyvbe nem adunk becéző formát.

2015. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
49%
Mária
2015. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
17%
Ennek mi értelme van? Azt kérdezed mi legyen a gyereked neve, vagy mit? Amúgy fogyatékos vagy hogy nemtudod eldönteni?
2015. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
26%
Midnkettő szörnyű, öreges, régimódi... Mi a kérdés?
2015. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
49%
Mária
2015. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

A fogyatékosozónak: te nem olvasol gyakorit,hogy ez itt már a kétezredik névre kérdező kérdés? Mindenki fogyatékos? Elárulom: nem. Amikor még hezitál az ember,akkor véleményt gyűjt,hogy mások szerint melyik a szebb,aztán majd SAJÁT MAGA dönt.

Ha nem megy a 'hezitál' szó,guglizz rá!

2015. okt. 2. 10:37
 6/46 A kérdező kommentje:
Igen,én is a Mária felé húzok. De az Erzsébet meg előkelő,komoly... Viszont semmiképpen sem a falusias Bözse,Böske becézésekkel. Csakis Erzsi,Erzsike. A Zsóka is fura.
2015. okt. 2. 10:41
 7/46 Great Saiyagirl válasza:
49%
Én az Erzsébet mellet szavazok. Sok szép becenév képezhető belőle. De ha nem tudsz dönteni, akkor az egyik akár a középső neve is lehet. :)
2015. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
34%
Előkelő? Az Erzsi, Bözsi? Hát biztos :)))
2015. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
49%

A Mária az egyik legszebb női név...lenne, ha nem becéznék. Csak az a baj, hogy az összes becézése úgy rossz, ahogy van.


Az Erzsébet nekem kevéssé tetszik, akkor már inkább Elizabet, vagy Eliza. Viszont jobban becézhető. Saját ismeretségi körömben akad Bebi, Besszi, Liza.


Én a Máriát adnám, és úgy is szólítanám.

2015. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nem a Bözsi,most írtam,pár perce. Hanem az Erzsébet.

Ha felnő, a Dr. XY. Erzsébet is vállalható. (ritka a családnevünk,azt nem írom ki)

Nem akarok megbántani senkit,de nekem nem áll össze a fejemben pl. a Dr. Kovács Panna, Dr. Kovács Susu, Dr. Kovács Fahéj, de még a Dr. Kovács Annaliza sem.

2015. okt. 2. 10:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!