Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek hasonló problémá...

Van valakinek hasonló problémálya? Többi lent..

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretném megkérdezni van e itt olyas valaki akinek a gyermeke ételundoros?

A lányom 2,5 éves és alig eszik meg valamit,főtt ételt mondhatni semmit sem.

Undorodik az ételtől,a tapintsától.

2újjal fogja meg az ételt és ha pl hozzáér az almához akkor rögtön megtörli a kezét és van amitől kirázza a hideg is.

Mit tudok tenni szerintetek?

A súlya teljesen jó.



2015. okt. 2. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

PromlémáJa!!


Ha súlyra teljesen megfelel akkor nincs gond. Lehet ez ilyen életkori sajátosság.

2015. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem problémáznék ezen nagyon. Amíg eszik annyit, hogy a súlya rendben van, addig nem kezdenék nagy ügyet csinálni belőle. Elé raknám, ami az adott napon épp a menü és ennénk mellette és ennyi. Majd kiválogatja, ami kell neki. Minél nagyobb körülötte a hajcihő emiatt, annál inkább csinálni fogja, a figyelem miatt. 2 évesem van, tudom, mennyire szeret középpontban lenni. Nálunk nincs válogatás. Adott étel az adott étkezésre, és kész. Ha nem eszik, éhes marad, és eszik legközelebb. Egy-kétszer eljátszotta, hogy neki ez vagy az nem kell, meg fúj, hát... megvárta a következőt és evett abból. Szándékosan nem csinálok olyat, amit nem szeret, de olyan nincs, hogy valaki semmit sem szeret. Ne kapasd el!
2015. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Ha gondolod írj privatot
2015. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van csak kicsit másképp ..


2 éves lesz novemberben. Semmilyen főtt ételt nem eszik, ezer dologgal kínáltam es kínálom még mindig. Undorodik,öklendezik , megkóstolni sem hajlandó. Rázza a hideg de tényleg szó szerint. Csaj üveges baby ételt eszik. Azt viszont jo étvággyal .. 13,5 kg 92 cm jó húsban van. A védőnő es mindenki más is azt mondta ne görcsöljek majd eszik, ha közösségbe megy.

Ezen kívül eszik: kolbászt, sajot, pék árut, chipset ( nem sokat de 1-2 dbot elragcsál) sajtos tallêrt. Ennyi amit megeszik es mindegyik ol csak 1 márkát!

2015. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül.

Első: Bocsi "problémája" igazad van. 😊

2015. okt. 2. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt ennyi idősen. Aztán az oviba kerülés után lassan elkezdett változni. Látta hogy a többiek megkóstoljak, szeretik, akkor ő is szívesebben próbálta ki. Ez a csordaszellem. Most 6 éves a lányom, nem mondom most sem hogy jó evo, még most is undorodik bizonyos ételektol, de mar egy csomót szeret és szívesebben próbál ki újat. Szép lassan jutottunk el idáig.
2015. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Reméljük megváltozik

2015. okt. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!