Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire kell figyelni egy baba...

Mire kell figyelni egy baba börzén eladóként?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzt kell vinni? Nagyon sok ruháról van szó ezért nem lesznek ki mosva, de kimosva tettem el
2015. okt. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minimum 100000ft vinnék
2015. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok tapasztalatom van, mindössze egyszer voltam börzén árulni, de azért megfigyeltem valamit.

Nagyon vigyázz, mert sok ott a "profi" eladó, aki abból el, hogy turikbol, vagy más anyukáktol összeszedi a jó cuccokat és azokat drágábban tovább adja. Ezek még a börze elején végigjárjak a kínálatot és ami tetszik nekik azt próbáljak megvenni, persze jóval az ár alatt. Mivel nem ismernek, levágják hogy első eladó vagy, egyből mondjak hogy ennyiért úgysem tudod eladni, stb stb. Nem szabad ezeknek bedőlni. Én naiv, sajnos az elején bedoltem egynek, és vett tőlem egy jópár ruhát tok olcsón, mert azt hittem igazi vevő. Még ilyeneket is mondott, hogy "hogy fog ennek a kislánya örülni". Aztán később mikor elmentem egy kicsit körbejárni, akkor láttam ezt az "anyukát" árulni az én cuccaimat, persze drágábban.

Próbálj meg minél több aprópénzt vinni, mert ha vissza kell adni, akkor jól jön.

2015. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez nagyon durva :(

Én rendszeresen járok eladóként bababörzére, de ilyet még nem tapasztaltam. Tényleg sok az olyan, aki turis ruhákat árul méregdrágán, gyakorlatilag ebből él... Nagy forgalmuk van, mert divatos kis cuccokat adnak el, sokszor még címkés is. Az a tapasztalatom a vásárlókkal, hogy mindenki hibátlan, új állapotú ruhát akar venni fillérekért. Sok vevő persze kedves, de van negatív tapasztalatom bőven. 10 ezer forintnyi váltópénzt szoktam vinni apróban (100-200-500 és 1000 forint), eddig elég volt. Az biztos, hogy a fentebb említett turis kollégákat kitiltanám, hogy lehetőleg csak olyan adjon el, aki nem ipari mértékben űzi, hanem valóban a gyerekei kinőtt ruháit szeretné eladni.

2015. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még ugyan nem voltam eladó, csak mindig vevő, de ha néhány tanácsot elfogadsz: méret szerint válogasd szét a ruhákat. Rengeteg eladö egy nagy kupacban tart mindent, semmiről nem tudja van-e neki. Múltkor láttam egy eladót, neki volt egy kinyomtatott listája. Méretekkel, ruhatípussal, árakkal. Azonnal meg tudta mondani van-e a keresett ruhadarab. Ne árazd túl a ruhákat. Rengetegen nevetségesen sok pènzt akarnak kérni nagyon elhasznált cuccokért.
2015. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!