Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csoportos TSMT vagy alapozó...

Csoportos TSMT vagy alapozó torna?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 5,5 éves, 3 éves korában derült ki az idegrendszeri éretlensége (részképesség-zavarok, nagymozgásokban suta volt, túl impulzív). Egyéni TSMT-vel kezdtünk (sokat javult a helyzet), amit 5 éves kora óta csoportban csinál. Azt tudom, hogy az alapozót is innentől ajánlják, de azt nem tudom, melyik lenne ideálisabb sulira készülve, mi a különbség?
2015. okt. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettő együtt!!
2015. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi egy éve csináljuk az egyéni TSMT-t, a kisfiam 4,5 éves, magas funkcionáló autista, hatalmas mozgásigénnyel. 5 éves kora körül mi is váltanánk másik tornára, ha sikerül találni alapozó vagy csoportos TSMT tornát (vidéken lakunk, itt annyira nem egyszerű, nem minden városban van). Alapozó torna vagy csoportos TSMT heti hány óra elfoglaltságot jelent?
2015. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi csoportos TSMT-re járunk, heti kétszer, egy óra nálunk 55 perc, nem 45 percet tart a tanár. Kb. 15 gyerek van egy csoportban, ha senki sem hiányzik. A heti 2 órának meg kell lennie, állítólag úgy van csak értelme.
2015. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi most heti 2x járunk csoportos TSMT-re, de ott egy alkalom 2x45 perc, ergo heti 2 x másfél órát jár, az úgy elég, vagy kellene mellette mást is?
2015. nov. 25. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, vagyis kérdező vagyok. Az érdekelne, hogy melyik jobb, melyiket érdemesebb elkezdeni, az alapozó tornát vagy csoportos TSMT-t? Van-e jelentősége annak, hogy előtte egyéni TSMT-t csináltunk?
2015. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!