Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekem 1 éves, mindig is...

Gyermekem 1 éves, mindig is rossz evő volt, de most rengeteget mozog és alig hízik. Valakinél beváltak a multivitaminos készítmények? Tényleg adnak egy kis plusz étvágyat? (béres, vitacolan, multikid stb) Vagy esetleg más praktika?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyobb kb 2 évesen volt ilyen, nem használt semmi.

A kicsi most volt 1 éves, eddig szépen evett, de pár hónapja semmit nem fogad el kanálból, kézből csak azt eszi meg amit ő meg tud fogni (szóval fel van adva nekem is a lecke, hogy milyen kaját csináljak, amit meg tud enni :), épp most mértem, ő sem hízott az oltás óta, pedig annak már több, mint egy hónapja, de nem aggódom, mert jön megy egész nap, vidám, a gyerekorvos sem látott rajta semmi kórosat, ha tartósan nem hízna majd akkor kell rá figyelni, de erre nem gondolok, mert ami tetszik neki azt megeszi. Praktika nincs, és sokszor csak nekik főzök külön, hogy egyenek. Kicsit egyoldalú így a táplálkozásuk, de majd változik.

2015. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél a Vitacolan vált be. Kb. 1 hét után látható volt a javulás. De annyiban más a mi esetünk, hogy ők picinek jól ettek, aztán egyszer csak nem.
2015. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Narancsos robokidet és C-vitamin cseppet kap. Egy hónap után éreztem hogy javul a helyzet. Előtte rémes volt.
2015. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be semmi, de én már nem aggódok ezen, éhen nem fog halni. Arra figyelj, hogy pl béres cseppet 10 kiló alatt nem kaphat, a többinél nem tudom, hogy van-e korlátozás.

20 hónapos a lányom és 10 kiló felé közelít (írtó lassan :))

2015. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is rettenetesen rossz evő (volt) és mellé egész nap meg sem áll. 3 hónapig stagnált a súlya. Védőnő nyugtatott, hogy annyit eszik, amennyire szüksége van. 17 hónapos kontrollon is csak 8,5 kiló volt. A múlt hónapban egyik nap evett 1 tányér levest meg egy tútórudit. Kétségbeesve felhívtam a védőnőt, hogy adjunk neki valami étvágyjavítót. 1 hónapja Bérest szedünk C-vitaminnal. 280 grammot hízott és másfél centit nőtt. Még mindig vannak rosszabb napok, de látványos a különbség. :)
2015. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!