Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok olyan nevet a...

Ti adnátok olyan nevet a lányotoknak ami mindig is a kedvencetek volt de a párotok exfeleségét véletlenül pont így hívják?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 21:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Persze lehet hogy csak azért mondja, hogy nem zavarná, mert tudja mennyire szerettem volna így hívni a lányomat...
2015. okt. 18. 22:23
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2015. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%

Egyetlen személy miatt kár lemondani a névről. Majd a kislányod eltörli azt a negatív érzelmet ami most ahhoz a névhez kötődik.

Vagy add második névnek.

De a kislány viseli a nevet,nem a név a kislányt. Gondolj bele, hogyha minden számodra unszimpatikus ember (vagy exfeleseg,vagy "ellenség") nevét kihúznád a "listáról", akkor alig maradna valami.

2015. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem adnám, ez túl ritka név ahhoz. Más lenne ha valami nagyon gyakori névről lenne szó, de így nem.
2015. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a kedvenc lánynevem a Noémi. Kedves férjem 3!!! exét hívták így. Nem lett Noémi egyik lányom sem.
2015. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám, egyébként, ha valami el kezd zavarni egy névben, akkor azt szerintem már nem szabad adni, főleg, ha ilyen kaliberű dologról van szó, mint az ex. Tényleg van sok szép név. Nem tetszik esetleg a Szófia helyette?
2015. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Döntsetek közösen és elsősorban a gyerek érdekei szerint...
2015. okt. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az exek neve kizárt, nekem is van egy exem, akinek a neve nagyon tetszene ha kisfiunk lesz, de így kizért, akármennyire tetszik.
2015. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

az csak egy név ....

az h éppen így hívják az exet ???

és akkor mi van ?

valszeg még van jó pár ezer ilyen nevű nő az országban ...


szerintem tökmindegy ki viseli még a majdani gyerekemen kívül ha nekem és a páromnak is tetszik a név akkor azt adom - ennyi

2015. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem az exerol nevezed el. Engem biztosan nem zavarna, hogy hívják az exet. Még sem fordulna a fejemben... legfeljebb utólag gondolnek arra, hogy jé, az exet is így hívják. Nem mellesleg a Szonja a Szófia becezese...
2015. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!