Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megváltozott a pároddal...

Megváltozott a pároddal kapcsolatod, miután szulok lettetek?

Figyelt kérdés
jobb, esetleg rosszabb lett?
2010. márc. 16. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

ugyanolyan maradt :) az a titka, hogy én is igyekeztem ugyanolyan maradni, és (sok segítségnek örök hála) sikerült is :) szóval a férjem nem úgy élte meg a szülővé válást, hogy lett eggyel több gyereke, és eggyel kevesebb felesége...


28/N egy ovis kislány anyukája :)

2010. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ma 22:08-as: ez nagyon találó mondás - a többi anyukának is a figyelmébe ajánlom!
2010. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nem tudom hogy tud ugyanolyan maradni?! Nálunk minden megváltozott, mivel nem ketten, hanem hárman lettünk. Nem a férjem az első, hanem a gyerek és fordítva is.

Mi kapcsolatunk teljesen megváltozott, jobb lett. Jobban megbecsüljük a kettesben töltött időt, összebújunk stb. Én örülök, hogy nem maradt ugyanolyan a kapcsolatunk..., sokkal jobb lett...

2010. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
orulok, hogy ugyesebbek vagytok, mint én....:)sajnos hagytam kicsuszni a kezem kozul a dolgokat...de remélem, helyrejon:))))
2010. márc. 16. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Még erősebb véd-és dac szövetség lett közöttünk.És ami nekem fontos és jól esik:a férjem szerint még kívánatosabb vagyok,mint a kapcsolatunk elején(2 gyerekünk van).Én nagyon imádom őt ezért.
2010. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
első vagyok, úgy tud ugyanolyan maradni, hogy a gyerek illeszkedik be a családba és nem fordítva :) meg mint írtam, rengeteg segítséget kaptam főleg anyósomtól, akkor mentem fodrászhoz/kozmetikushoz/sportolni/manikűröshöz amikor csak akartam, így külsőre sem változtam és lelkileg is kiegyensúlyozott tudtam maradni. meg a férjem kifizette havonta egyszer nagytakarításkor a takarítónőt, így a házimunkába sem szakadtam bele (a napi és heti rutin nem nagy dolog még kertes házban sem). "az igazi nő séf a konyhában, szajha az ágyban és úrinő a társaságban" ebből q 3-ból nem szabad engedni egy centit sem, a baba születése után sem, és akkor nincs baj :) persze tudom, hogy szerencsés vagyok, mert ez segítség nélkül LEHETETLEN! anyósomat szentté kéne avatni :)
2010. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Örülj neki,tisztelt előző h nektek erre megvan az anyagi lehetőségetek és legyen igy!

de sajnos ez nem a magyar átlag,nekem nincs kire bizni a gyerekeket,nincs pénz takaritónőre,sem rendszeres kozmetikusra stb...

és a kérdésre válaszolva,nálunk sajnos negativ irányba változott...a párom alig van a gyerekekkel, ha itthon van és valamelyik sirdogál,nem érdekli,hiába takaritok éppen vagy valami,nekem kell odafutnom...ő meg nyugodtan bámulja a tévét,gépezik stb...3 hete könyörgök neki,h eltudjak menni fogorvoshoz,addig vigyázzon rájuk...na mindegy,én egy negativ példa vagyok,de remélem változik majd az életünk:-O

2010. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
annyiban változott, hogy nyűgösebbek és kialvatlanabbak vagyunk, így több türelem kell egymáshoz. De én nem osztom azt a véleményt, hogy mostmár nem a férjem az első, hanem a gyerek, hiszen teljesen máshogy szereted a párod és máshogy a gyereket. Én úgy fejezném ki magam, hogy a párommal továbbra is imádjuk egymást és ketten együtt szeretjük ezt a csöppséget, akivel megajándékozott minket az ég. És igen: megpróbálok séf lenni a konyhában, szajha az ágyban és úrinő a társaságban. És mindegyik jó, mivel nem dolgozok. Ha a pici alszik, van időm olyasmiket is alkotni a konyhában, amiket eddig nem, és van időm mindent elrendezni úgy, hogy ahogy a picit letettük éjszakára, mi is bújhatunk ágyba és rendezhetünk egy görbe estét. Már most készülünk lelkileg a kistesóra, pedig még csak 8 hete szültem
2010. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:54 vagyok, előzővel egyetértek. a férj és a gyerek nem lehetnek "konkurensek" a feleség/anya szívében, ahogy az építési vállalkozó férjem sem konkurál a szomszéd ügyvéddel. egészen máshogy szereti az ember mind kettőt :)
2010. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!