Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit veszel a 10 éves lányodnak...

Mit veszel a 10 éves lányodnak karácsonyra? Nekem ikreim vannak, két 10 éves lány.

Figyelt kérdés
Ez mindkettőjükre igaz:November 10. lesz a láypm névnapja. Imádja a lovakat, tőlünk egy ilyen bokacsizmát és egy lovas posztert kért, a nayszülők 5-5 ezer dorintot szánnának a névnapra, de nincs ötlete se a láyomnak, se nekünk. Tudnátok segíteni? Lóimádó, lovagol, imád majdnem minden állatot, szeret olvasni, kézműveskedni. Valami olyasmit szeretnénk ami nem a 77. lófigura ami a polc mélyén landol, méhis valamilyen szintem játék, így örül e neki. Ha pl. társasjátékot írtok, akkor pontosan melyik az aminek szerintetek örülne? Valamint, ez még ugyan kicsit korai, de karácsonyra sincs ötletünk neki. Az egész csaád össgesen olyan 30 ezer forintot szánna rá, ebből mit lehetne, akár egy nagyot, akár több kicsit?
2015. okt. 28. 13:14
 1/7 A kérdező kommentje:
A masik lány névnapja nyáron van.
2015. okt. 28. 13:15
 2/7 anonim válasza:

Én igaz 12 kettő vagyok (lány), de még olyan játékkal is eltudok lennni, ami a 4 éves öcsémnek van, nem hogy ami a 10 éveseknek:). Én aminek nagyon örülnék lehet egy házi állatt, persze nem tudom milyen a házatok, hogy kertes ház, panel, de végül én mondjuk hullámos papagájt kaptam, ami nyílván egy papagáj, magányban csendes, szelidíthető, és pozitív kihatással lenne a lányokra, mondjuk felelősség tudatosabbak lesznek, és ezt mind a ketten kaphatnák. Viszont a legtöbb szülő nem örül az állatoknak, pláne ha ismeri gyermekét és tudja ő nem fogja gondozni, ezért a szülőnek kell. Esetleg elmehetnének egy hétre akár Eger szalóki fürdőre, akár Gyulára, vagy valami panzióba, és így megint le lenne tudva a két lány ajándéka.


Most így többet nem merek mondani, mert nem tudom a lányoknak az igényeit, vagy is hogy kényesek-e, vagy beérik egy Milka csokival... :/ Ezt csak példának mondtam...


Ha esetleg valamit tud mondani a lányokról, talán tudok segíteni...

2015. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
[link] xd
2015. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt meg miért küldted? Mondjuk, hogy egy ilyem kis lánynak facebookja legyen? Szörnyű.
2015. okt. 28. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ágynemű?


[link]

2015. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. Köszönöm!
2015. okt. 28. 19:06
 7/7 anonim válasza:
hát, bezzeg nekem nem adtak semmit névnapomra, mivel karácsonykor van istván, így egybevonták a karácsonyi ajándékokkal...aztán mondtam ,hogy hé én nem kapok semmit névnapomra...azóta mindig mondják ezt névnapodra kaptad. DDD
2015. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!