Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék babysitter?...

Hogyan lehetnék babysitter? Mik az első lépések?

Figyelt kérdés

Főként már tapasztalt babysitterek segítséget kérném.


Szakmai tudást igényel?(tehát tanfolyamot el kell-e végezni)

Egészségügyi képzes szükséges-e?

Főzni, gyerekeket lefoglalni, ellátni tudok. (4 kisebb testvérem van, csecsemőtől 16 éves korig, tehát van "tapasztalatom" ilyen téren. Pl. Kisebb gyerekek alvás, étkezés, mozgasigényét jól ismerem, bár ez ugye eltérő mindenkinél., stb)


Hogyan tudnék elhelyezkedni, miket kellene elinteznem ehhez?


Előre is köszönöm a válaszokat.

18/L



2015. nov. 5. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont bébiszittert keresek és az alábbi szempontok alapján válogatok:

- csecsemő- és kisgyerekgondozó végzettség előny

- elsősegély tanfolyam (erre a korosztályra specializálódott) feltétel, mert gondos felügyelet mellett is lehet baj, ahol gyorsan kell cselekedni

- igazolható tapasztalat a korosztállyal

- személyes szimpátia

- a kéréseink, nevelési elveink maximális betartása, megbízhatóság


De ez egyénenként változhat, van, aki más igényekkel keres babysittert.

2015. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én óvóképzőt és kisgyermekgondozó-nevelőit is végeztem(bölcsis gondinéni). Az au-pair szaktanfolyamon mindezt "beszámították",tulajdonképpen két kis különbözeti vizsgát kellett csak tennem meg leperkàlni a tandíjat.Ez okj-s volt,a másik kettő főiskolai diploma. Aktív nyelvtudással külföldön is dolgoztam,mióta családom van itthon. Sok év gyakorlat+két saját gyerek.... egymásnak ajanlanak a szülők,sosem kellett keresnem a munkát. Szerencsére.Miközben tanultam is dolgoztam csak epp töred
2015. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs.meghulyult a telom.szoval:toredekpenzert.

szerintem kepesites nelkul nem nagyon alkalmaznak

2015. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!