Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő lány nevekről? Ti melyiket adnátok legszívesebben lányotoknak?

Figyelt kérdés
Lívia,Petronella,Minona,Melitta,Martina,Gréta,Nelli,Brigitta,Szimonetta,Lilliána,Loretta,Dana

2015. nov. 5. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Egyiket sem adnám a lányomnak, én lehet őskori vagyok, de én a szép neveket szeretem, az olyant például, hogy Enikő, Fanni, Emese, Klára, Kitti, Petra. Például. Nyilván, ezek sem csúnyák, csak messze vannak ezektől. A lényeg, hogy a Dana nem rossz, a Lívia is szép és nekem ennyi. :D
2015. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Petronella nekem is nagyon tetszik, szerintem ezek közül az a legszebb. Vezetéknévtől függően adnám a Nellit, Szimonettát is, és a Liliána is nagyon szép név.
2015. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a Lívia és a Liliána tetszik.
2015. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül nekem a Gréta és a Lívia tetszik, esetleg a Dana még szép. a Grétát adnám, a többit nem. Lívia helyett esetleg Lídia?
2015. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lívia, Liliána, Melitta.
2015. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A Brigittát adnám, a listámon is szerepelt, a Lívián is gondolkoztunk annó. A Gréta is tetszik. Melitta, Martina, Liliána (egy l-lel) nem olyan rossz, Liliként kifejezetten tetszene, a többi nem tetszik, a legrosszabb szerintem a Szimonetta és a Petróleum (bocsi).
2015. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Liliána,Loretta.Mindkettő nagyon tetszik(bár a lányomnak más nevet adtunk)
2015. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Gréta az egyetlen vállalható.
2015. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nelli vagyok, szóval elfogult a névvel. Engem( vagyis szüleimet) mindig dícsértek a nevem miatt. Kicsiként aranyosnak tartottàk, és most a munkahelyen elég felnőttes :)
2015. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A Grétát adnám közülük egyedül, a Lívia még vállalható.

A Minona a legborzasztóbb. :D

2015. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!