Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák milyen hobbytok...

Kedves anyukák milyen hobbytok van =két vagy több gyermek mellett? ) Tanultok esetleg milyen jellegü sulit végzel?

Figyelt kérdés

Jomagam most végeztem el egy emelt szintü OKJ vizsgát . Most kezdem el az alapfoku nyelvvizsgára valo felkészülést és jövöre ha minden jol megy és isten is megsegit füiskolára jelentkezem, ha nem vesznek fel akkro ujra egy OKJ tanfolyam és közép szintü nyelvvizsga és ugy fösuli.Illetve keresek emelett állást és 4 éven belül szeretnénk mg egy harmadik babut

32 éves vagyok


2015. nov. 7. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hobbim a futás, nagyon szeretem, karban is tart testileg-lelkileg, nagyon jó stresszoldó. Kevés szabadidőmben még olvasni szeretek.
2015. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
futás az jo lenne nekem is de utálok futni.... valami sportot én i gondolkoztam de ebben a falumba nem sok lehetöség akad
2015. nov. 7. 15:55
 3/8 A kérdező kommentje:
gyermekeim 2.5 éves és 5 éves
2015. nov. 7. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Énis gyerek mellett tanultam magánnyomozónak. Sokat bicajozom a lányommal,sétálunk a kutyával is eleget. Én kiskorom óta lovagolok,amit a lányom mellett is megtudok oldani,aki még csak 1 éves.
2015. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magánnyomozo az emelet szintü OKJ? vagy fösuli votl?
2015. nov. 7. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Most várom a második babámat. Legfőbb hobbimnak az olvasást tekintem, de nyilván nem ilyenre gondol az, aki a másik hobbiját firtatja, hiszen ez csak ilyen "leülsz, és lapozgatsz"-jellegű dolog :) Bár én elég komolyan művelem, szeretek mindenféle olvasással kapcsolatos kihívásokban is részt venni, hogy minél többféle könyv kerüljön a kezembe.


Szeretek még mindenféle kreatív dolgot is csinálni (varrás, gyertyaöntés, ékszerkészítés), sokat rajzolok is például, legalább is időnként. Kicsit több energiát kellene belefektetnem, és akkor tényleg érne is valamit.

Most, hogy itthon vagyok, inkább a digitális formája érdekelne a dolognak, nagyon kezdő szinten már készítettem vektorgrafikákat, szeretném ezt egy kicsit magasabb szintre felhozni.

Szeretnék megtanulni még egy nyelvet, angolból már van egy középfokú nyelvvizsgám, de hát az önmagában nem sok, szóval jó lenne még egy nyelv mellé, de még nem döntöttem el, hogy mi legyen. A német kézenfekvő lenne, de azt nem szeretnék. A francián gondolkodom, vagy a hollandon, bár őszintén szólva nem tudom, mit kezdenék bármelyik nyelvvel is, nem munkához kellene, legalább is előreláthatóan nem, szóval akár egy "semmire sem jó" nyelv is beleférne, ha valami megmozgatja a fantáziámat.


A fő célom mondjuk még egy diploma, szeretnék februárban jelentkezni gyógypedagógia szakra, csak az tart vissza, hogy elég sok a tandíj, de talán belefér. Dolgoznom lenne majd hol, ez az egy legalább tuti, meg igazából érdekelt is mindig a dolog, és őszintén szólva kisgyerek mellett nem rossz, ha van egy pedagógus szülő, akinek egy cseppet több szabija van, mint egy sima alkalmazottnak.


Na, szerintem lesz mivel eltöltenem az előttem álló három évet, amíg itthon leszek :) Annyira nem lesz újdonság, a nagyfiam mellett is végig tanultam, már terhesen is, meg mióta megszületett, azóta folyamatosan. Csak most, az utolsó egy évben nem tanultam, de egyébként hét évig megállás nélkül, és az igazat megvallva, nagyon hiányzik :)

2015. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenlegi hobbim az alvás. De nem jut rá sok időm.

A nagy nyolckor kidől, de a pici 11ig aktív.

Reggel fél ötkor a nagyot kidobja az ágy, a pici meg átaludná a délelőttöt.

Szóval a kettő gyerek alvási keresztmetszetében szunditok.

2015. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom facebook-ra is ki kellett írni a kérdést... 😃
2015. nov. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!