Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 gyerekes ismerősnek mit...

4 gyerekes ismerősnek mit vinnétek ajándékba?

Figyelt kérdés

A legnagyobb 15, a középsők 9-10, a legkisebb 2,5 éves náluk.

Régen egyetemi barátság volt, de a teendők miatt kicsit lazult a kapcsolat, illetve neki még három gyerek érkezett. Az egyik gyerek gluténérzékeny.

Meglátogatnánk őket gyerekestül (egy, másfél éves gyerek nálunk), de gondban vagyok, hogy mit vigyünk ajándékba, hsizen a gyerekek életkora annyira szóródik, hogy nem tudom, mi lenne megfelelő mindenkinek.


2015. nov. 12. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek 1-1 csoki és kész :)
2015. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kis édességcsomaggal nem tudtok mellényúlni.
2015. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én biztos gyümölcsöt vinnék
2015. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is gyümölcsöt vinnék.
2015. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyerekeknek közösen egy kirakót vagy társast (3 nagyobb tud játszani vele közösen) és egy ladbát, azzal is lehet közösen, meg azzal a kicsi is tud mit kezdeni.

De kreatív készlet is lehet közös ajándék, kicsi nyilván csak firkál, de a nagyobbak már tudnak mit kezdeni egy rajzkészlettel.

Külön nem vennék ajándékot, 4 gyereknek elég sokba kerülne.

De az is megoldás, hogy mindegyik kap egy csokit, nyilván pénztárcádtól függ. Gluténérzékenynek is lehet külön csokit venni.

Szülőknek meg szokásos ajándékot vennék: bor és virág

2015. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem csak gyümölcsöt vagy csokit vinnék, de ez én vagyok! :) Nyilván pénztárca függő a dolog, lehet mindegyiknek külön ajándékot venni (mivel nem tudom a nemüket, nem tudok ajánlani játékot), de szerintem is közös ajándék a legcélszerűbb, társas, vagy kreatív készlet, amit az utolsó írt!

A szülőknek: bonbon, kávé, bor vagy pezsgő, virág.

2015. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 gyerekünk van.Én is a társasra szavazok.Ha nagyon szűkös a keret,akkor édesség.Szerintem gyümölcsöt semmiképp,mert annak nem örül egy gyerek.Azt Úgyis kap.
2016. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!