Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34-36 év körüli anyukák....

34-36 év körüli anyukák. Vonzóak, csinosak vagytok? Kaptok visszajelzéseket? Kollégám szerint lejárt az időnk.

Figyelt kérdés

:(

Nem szeretem az ilyen megjegyzéseket. Nem nekem mondta, nem is rám, csak elmondták nekem is.



2015. nov. 12. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Hahaha! Kollegad egy fafej! Miert torodsz vele?

En 36 vagyok, 6 honapos babaval. Szerintem nagyon jol nezek ki, anyukamek szerint megszepitett az anyasag. 3 kg plusz maradt rajtam, de nemigen latszik.

Szerintem 30 folott jobban nezek ki, mint a korabbi kepeken.

Miert adsz a velemnyere ennyire?

2015. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
34 éves vagyok egy 3,5 éves gyerekkel. Nem vagyok nádszál, de csinosan öltözöm, hetente járok fodrászhoz, havonta műkörmöshöz, kozmetikushoz. Nem érzem, hogy lejárt volna az időm.
2015. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretem, ha beskatulyázzák a nőt a kora miatt. A KORA miatt! A hapsi egy... :D

Én is jól tartom magam, a 34 évemmel.

2015. nov. 12. 13:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vele van gond, nem veled, vagy a 34-36 eves nokkel. Fel se vedd!

:)

2015. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 34 vagyok egy 2,5 éves gyerekkel. Fejre százszor jobban nézek ki ( most találtam meg igazi stílusomat hajviselet, smink terén), visszajelzések alapján is. Testre sem vagyok elhízva, azért látszik, hogy szültem, hasamon maradt rendesen, de nem érdekel. Adok magamra öltözködés terén, ápoltságban, bár nem olyan maximalista módon, mint gyerektelen koromban.

Sokkal fontosabb, hogy van egy szép, okos, gyönyörű kislányom.

Egyébként meg kinek mi a vonzó és csinos?

2015. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Igaz 27 vagyok, de legkevésbé sem gondolom, hogy a nő 34-36 évesen "lejárt" volna. Sőt... Akkor nő igazán.

2 éves anyukája

2015. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Vagy csak a kolléga nem elég férfi egy igazi nőhöz. :D


Most járok egy képzésre, ahol a csoportban 3 huszonéves van, a többiek 30 felettiek.

Tény, nem mindenki nádszálkarcsú, már nem 16 éves csitricicik vannak, viszont ápoltak, divatosak (az alkatuknak megfelelően öltöznek), elegánsak, csinosak. Megvan a saját, személyiségükhöz illő stílusuk, mindehhez magabiztosak, és bitang jó a humoruk.

Úgyhogy, ennyit a lejárt idejű harmincasokról... :D

2015. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a fordítottja vagyok a 34 évnek....43 éves,3 gyerekes anyuka vagyok.A középsőm most kezdte a sulit.Ahogy mi szülők jobban megismerkedtünk egymással,totálisan ledöbbentek,amikor kiderült,hogy van már egy egyetemista gyerekem is(23 éves),mert csak a 2 kicsit(7 ill. 3 évesek) "nézték ki" belőlem(35-36 évesnek tippeltek).Talán soha nem voltam-és éreztem magam-ilyen jól a bőrömben.A Férjem is azt mondja,hogy csak úgy ragyogok.Na,ennyit a lejárt időről....
2015. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na...mennyire nem egyformàk az emberek. Az én környezetemben nagyon menő a milfekre bukni. Nem a szó szoros értelmében, tehàt nem bàntóak, csak rendszeresen megjegyzik, hogy ilyen és ilyen anyukàt làttak, mennyire csinos és vonzó, magabiztos volt.


Még "csak" 30 vagyok, de màr én is megkaptam, hogy bizony törődjek bele, hogy lassan én is ebbe a kategóriàba tartozom. Én meg inkàbb tartom magam még kislànyosnak :D

2015. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! És igazatok van!!! :)
2015. nov. 12. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!