Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen úszópelus kell egy...

Milyen úszópelus kell egy 3hónapos csecsemőnek?

Figyelt kérdés
A eldobható pelus vagy mosható? Vagy húzzam az eldobhatóra a moshatót? Ha eldobhatóra nem kell fürdőbugyi? Ha csak mosható akkor abból többet vegyek hogy ha bekakil vagy bepisil cserélni tudjam?

2015. nov. 12. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi eldobhatót vettünk, nem kell alá rendes pelus, meg fürdőbugyi se rá. Csak úgy magában az úszópelenka.
2015. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a moshatot. Minimum kettö kell belöle kaki miatt, és egy ilyen picike még irto gyorsan nö. Nem használná ki, és szerintem vagyonokba kerülne. Pár alkalom után vehetnél nagyobbat. Eldobhato tökéletes szerintem, nem kell rá semmiféle más pelus. Nálunk babauszáson kértek rá egy kis uszodresszt vagy kisnadrágot.
2015. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!