Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van mitől félnem? Tegyek valamit?

Van mitől félnem? Tegyek valamit?

Figyelt kérdés
8 hónapja volt harántfekvés miatt császáros szülésem azóta sikerült valamennyit fogynom de nagyon striás a hasam és meg van ereszkedve a bőr...félek ha még tovább fogyok egyre jobban fog lógni..mindenki erről a kötényhasról beszél. Lehet valamit tenni ellene a műtéten kívűl vagy szánjam rá magam? Ráadásul az önértékelésem is 0 lett és félek, hogy a férjemnek így már nem sokáig kellek vagy úgy néz rám ahogy... Lapos has a kedvence és örülne ha vékonyabb lennék. Ezt nem tudom megadni neki , ráadásul fiatal vagyok és genetikailag teljesen sz@r!
2015. nov. 12. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

1. A férjed legyen tekintettel arra, hogy SZÜLTÉL, ő nem.

2. Az igyekezetedet értékelje.


Ez a legfontosabb. Ha megereszkedett a bőr, totál nem fog vissza menni.

Sajnos nekem sem, pedig visszanyertema kiinduló súlyomat.


Ha annyira zavar, xsináltasd meg. Elhiszem, hogy tetszeni kell a párodnak, de azert ne érezd emiatt rosszul magad.

2015. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a stria és a megereszkedett bőr nem fog elmúlni. Ha tornázol, tudsz kicsit szépíteni a dolgon, de az eredeti már sosem lesz.

Amúgy meg egyet értek az első válaszolóval. A férjed vegye figyelembe, hogy szültél egy gyereket, és ez bizony megváltoztathatja a nők testét, tetszik vagy sem. És a társunkat nem a tökéletes testéért meg lapos hasáért szeretjük, és továbbállunk ha valami már nem olyan jó.

2015. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez genetika, en olyan szerencses voltam, hogy a csaszar utan mar masnap lapos , feszes hasam volt, striam sem lett.

A ferjem azonban igy sem nez ram, hozzam sem er szules ota, ugyhogy ez nem ezen mulik.


Ha nagyon zavar csinaltasd neg, a logo bor eltunni nem fog sajnos.

2015. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!