Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon dolgoznak...

Anyukák, akik otthon dolgoznak, milyen munkát végeznek?

Figyelt kérdés

Kisgyerekek mellett nem tudok elmenni dolgozni, nem vesznek fel sehova, nincs segítség, szeretnék valamit itthon dolgozni, de nincs ötletem.

Várom a konkrét tippeket.

KÖSZÖNÖM


2015. nov. 19. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én tanítok. 3 nyelven beszélek, ezeket tanítom délutánonként, amikor a férjem hazaért. Nem vagyok nyelvtanár, de elég az, hogy jól beszélek. Napi 4 órában dolgozom, bőven jó fizu.
2015. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak magamat alapul véve írok pár dolgot, de azért egyik sem olyan, amit képzettség nélkül csinálhatná az ember: fordítás, fodrászat, adminisztráció, adatrögzítés, újságírás.

Te mivel foglalkoztál eddig?

2015. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Adminisztratív jellegű munkáim voltak folyamatosan. Vakon gépelek.
2015. nov. 19. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Tanítottam több évig angolt otthon, végeztem szakfordító képzést, azzal is dolgozhattam volna otthonról, de nem szerettem. Váltottam, most grafikusként dolgozom, szintén nagyrészt otthonról. A baba még csak a hasamban van, de így már most sincs gond, mert ágyból is tudnék dolgozni, ha kell.


Bármilyen skypeos tanítás, online tanfolyam szervezése, amihez értesz, és van rá kereslet jó lehet. Ajánlom a gazdagmami blogot, ott sokat ír erről a szerző.

2015. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

copywriter


Internet oldalakhoz készítek, írok tartalmakat.

2015. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

IT support idegen nyelveken.

De ha vakon gépelsz vállalhatnál pl. szakdoga gépelést, szerkesztést. Hamarosan itt vannak a fél éves leadási határidők.

2015. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Online marketing: ppc, email, social media, meg minden, ami ehhez kapcsolódik. Ehhez mondjuk legalább 1 éves intenzív tanulás kell, jó angol, és persze alapvető érdeklődés az internet meg a marketing irányában, hogy valami junior munkát megkapj. De ezeket mind meg lehet otthonról is tanulni, és a legtöbb cégnél lehet vele otthonról dolgozni is.
2016. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén copywriter, a gyerek előtt is ezt csináltam, ugyanígy otthonról.
2016. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!