Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valamilyen vicces sztorito...

Van valamilyen vicces sztoritok terhességgel, szüléssel, vagy gyerekeitekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy kis szombat esti jókedv csináló.
2015. nov. 21. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Kezdem is:

Terhes vagyok, vagy egy 15 hónapos kisgyerekem. Jött a róka-móka, kiszaladok a wc-re. Mikor hátra nézek, kisfiam mögöttem áll és utánozza a látottakat. Előrehajolva köpköd a földre, térdig ér a nyála és nyög.

Na így kell röhögve hányni.

2015. nov. 21. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én terhességem végén nem tudtam kiszállni a kádból, egyszer meg a nadrágomba szorultam bele.


Bővebben:

[link]

2015. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Határozottan jót nevettem.
2015. nov. 21. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor örülök :)
2015. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az amniocentézisemen a szonográfus nő közelített a dokim felé a szúrás előtt, megfogta a székét (csak ki akarta kerülni őt). A doki meg: "azt hittem, kirántja alólam!:D" Mire a szonográfus: "jól indulna a reggel, kinn egyből át is vehetném a utolsó fizetési csekkemet?:D" Annyira röhögtünk mindannyian, a férjemnek innia kellett egy kis vizet, mert félrenyelt.:))


22. hét Az ultrahangon a magzat feküdt a méhem alján és két lábbal, gyertyaállásban feltartva magát, ütemesen rúgott felfelé, ahogy csak érte:D


Az addig visszatartott pukik és böfik ideje is lejárt a terhességem első trimeszterében, sokat nevettünk a férjemmel. Szerencsére, azóta elmúlt.:)))


24hkm

2015. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!