Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbánta a...

Van itt olyan aki megbánta a névválasztást?

Figyelt kérdés

Amikor kiderült a neme a hazafele vezető úton filóztunk a neveken és azonnal megtetszett egy mindkettőnknek, utána viszont elkövettük azt a hibát hogy megnéztük az utónévkönyvet, az lett belőle hogy két nagyon szép nevet kapott, de néha ránézek és az villan az eszembe mennyire illene rá az első amit spontán akartunk adni :)

Volt így ezzel más is?


2015. nov. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én csak az egyik nevét sajnálom, hogy megkapta. Két utóneve van, az elsőt sose használtuk, csak az apja nagyon akarta, nekem meg valamiért pont ez a név volt a tinikori becsípődésem, de akkor már nem adtam volna, így viszont simán belementem. Aztán úgy alakult, hogy nagyon megtetszett még egy név, az lett a második, és végül is sosem szólítottuk máshogy, csak a második nevén. Amúgy nincs bajom a két utónév intézményével, csak tényleg nem is tetszik az első neve már, és szerintem kár volt azt adni, mert egyáltalán nem passzol hozzá.
2015. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk a ferjem akarta nagyon ezt a nevet, nekem azota sem tetszik 100% ra sajnos, nem is szolitom igy a fiamat, hanem beceneven, de az meg nem lesz jo ha nagyobb lesz.
2015. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második neve Eugénia. Gyűlöli, nekem sem tetszik, de apuka ragaszkodott hozzá. De szerencsére a másik szebb, sokkal.
2015. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár még csak 16 hónapos, de eddig egy pillanatra sem bántuk meg. Nem a divathóbortok alapján választottunk nevet, ráadásul nekem nagyon régóta egyik kedvencem volt, ezért azt gondolom, hogy később is szeretni fogjuk.
2015. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem, és igazából a férjem sem bánta meg a névválasztást. azóta is imádom. szép, egyedi, de elfogadható. a férjem egyszer mondta, 4-5 hónapos lehetett a fiúnk, hogy olyan Gergős... ez a név is a listánkon volt.
2015. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!