Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen vállaltátok az...

Hány évesen vállaltátok az első babátokat? Ekkorra már minden feltétel adott volt? (pl. saját lakás, anyagi háttér)

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 10:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

25. Igen, a felsoroltak mind meg vannak. Egyetlen ami még nincs meg még most sem, nem diplomaztam meg le. 9honapos a Kisfiam. A következő szemeszterben fogom befejezni.

Es akkor tényleg minden tiszta lesz körülöttem

2015. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
32 voltam, igen, minden meg volt már addigra. Igazából jóval előbb is meg volt már minden hozzá, de később jött csak az a kapcsolat, amibe a gyerekeket is képzeltem :)
2015. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
23 évesen,igen,minden adott volt.
2015. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

29 evesen. Mindenunk megvolt, de nem akartunk gyereket, besikerult.


A legjobb dolog volt ami valaha is tortent velunk :)

2015. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

25 voltam.

Saját lakásban éltünk, de hitel volt rajta. Ezzel együtt biztos volt az anyagi háttér.

2015. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
27 évesen...igazából már 25 évesen adott lett volna (volt saját lakás, autó és házasság, és biztos munkahely) de még a családi házhoz ragaszkodtunk. Arra még 2 évet vártunk, és amikor azt meg tudtuk venni, akkor zöld utat engedtünk a dolognak.
2015. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%

Bár mi még nem vállaltunk gyereket, de napi szinten téma nálunk.

Jövő szeptemberben szeretnénk elkezdeni próbálkozni, azon kívül minden adott lesz, hogy legjobb esetben is én a diplomás gyeden kívül nem leszek semmire sem jogosult. De szerencsére így is ki fogunk jönni a pénzből.

Plusz ha összejön kb. 10 hónapon belül a baba, de közben csúszok az egyetemen, vagy terhesen nem járhatnék valamelyik gyakorlatra, ne adj' Isten a terhességgel lenni valami és veszélyeztetett terhes lennék, akkor nem fogok tudni lediplomázni a baba születése előtt.

26 és 29 évesek leszünk jövőre.

2015. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
28 éves korunkra lett meg a saját lakás és a megfelelő anyagi háttér,diploma, munkatapasztalat,esküvő,(nekem ezek kellttek a családalapításhoz) de 31 évesen szültem, addigra autónk is lett.
2015. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
30 évesen. A felsoroltak megvoltak, igen.
2015. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
20 évesen. A saját lakást sosem tekintettem feltételnek. Volt biztos munkahelyünk, már két éve dolgoztam (szakmám volt, abban dolgoztam) és úgy ítéltük meg az anyagi helyzetünket, hogy belefér egy baba. Bérelt lakásban laktunk, de azt gond nélkül tudtuk fizetni (a hiteltörlesztés tuti magasabb lett volna, meg amúgy sem akartunk akkor még sajátot). Szóval a saját magunk által támasztott feltételek adottak voltak.
2015. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!