Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem magam, mintha...

Úgy érzem magam, mintha börtönben lennék (itthon vagyok 2 gyerekkel) és számolom mennyi van még hátra a büntetésből. Ez így nem élet. Éreztetek így valaha?

Figyelt kérdés
Segítség nincs. Max. a férjem este. Tudom,hogy majd megkapom, hogy "az ilyennek minek gyerek", és egyet is értek. Talán hiba volt és nem vagyok anyának való. De ezen már nem tudok változtatni.
2015. dec. 15. 09:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van , nagyon szeretem őket, mégis mikor 10 év után visszamentem dolgozni nagy megkönnyebbülés volt. Utána még évek teltek el úgy , hogy jobban szerettem a hétköznapokat, mint a hétvégéket és szüneteket, akkor fordult meg, mikor a legkisebb is iskolás lett. De a nyári szünet még így is nagyon hosszú, néha nagyon nehéz szórakoztatni őket, programokat kitalálni, hogy tartalmas legyen, ne a TV és a gép.
2015. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!