Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés az elvetélés?...

Milyen érzés az elvetélés? Mik a tünetek? Valmint milyen érzéseket vállt ki? Mennyi idieg tart tultennie magát annak a nőnek, aki elvetélt? Az elvetélésnek mik a következményei?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha provokáló lenne a kérdés. Most valamiért elkezdett figalalkoztatni a téma. Minnél részletesebben szeretnék választ kapni a kérdésekre. Lehetőleg személyes tapasztalatokat várok.
2015. dec. 15. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy terhes vagyok , gyógyszer mellett estem teherbe, igy nem is vártam hogy a hónap közepén megjojjon. Összesen 3hetig vereztem mire el mertem menni dokihoz. Borzalmas gorcseim lettek egy idő után es hatalmas mennyiségű vérzés volt. Kiürült minden magától. Kezdő kapcsolatban abszolút nem akartam gyereket , igy nem bánom hogy ez lett,az viszont megijesztett hogy gyógyszer mellett is összejön
2015. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2015. dec. 16. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

én 7hetes terhes voltam májusba és kaptam a jó híreket mindketten egézsségesek vagyunk kiváló a szívverése.

aznap este ugy görcsölt a hasam azt hittem megörülök végig izzadtam az éjszakát de nem gondoltam volna hogy baj van. reggel felkeltem volt párommal évfordulonk volt készítettem reggelit egyszer csak olyat éreztem mint ha pisilnék folyamatosan. rohantam a wcre nézem minden tiszta vér. a mentök csak 1és fél óra után jöttek ki nekem meg nem mult el a vérzés. spontán vetélés volt de anyi vért vesztettem ha fél órával késöbb jöttek volna ott haltam volna meg és ezt igy közölték velem. DÉLPESTI (Y)

2015. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon sajnálom, hogy így történt :/
2015. dec. 20. 13:14
 5/5 anonim válasza:
Az elottem szolo is gorcsolt es azt hitte, h normalis... en is igy jartam... enyhe gorcs, amitol barmit tudsz csinalni, gondolom nem baj... de ha kicsit is erosodik, azonnal doktort kell hivni az ejszaka kozepen is, v menni azonnal a surgossegire. Tapasztalatbol mondom, h az orvosok lazan veszik a veteleseket, mert annyi van, nekik tobbnyire darab-darab. Neked nem az. Tehat fajas, es persze verzesnel azonnal rohanas! Ja es fontos, h a fajas nem allando, volt nalam, hanem szakaszos... szulni kezdtem, de akkor meg nem tudtam, csak nyugtattam magam, h nem is faj. :(
2016. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!