Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek van takarítónő...

Anyukák, nektek van takarítónőtök?

Figyelt kérdés

Hány gyerek, és munka mellett van ha van?


Nagyon sok ismerősömnek van, sok olyannak is aki egy gyerekkel van otthon. Meg olyannak akinek még gyereke sincs, és olyan baromi jól se keres hogy lenne honnan szórnia a pénzt...


én megtehetném de mivel itthon vagyok egy gyerekkel és nem túl nagy a ház, ezért megcsinálom, meg én mindig is olyan voltam hogy szerettem magam csinálni a dolgokat mert akkor tudom hogy úgy van megcsinálva ahogy én akarom.


De ahol mondjuk 200 nm a ház, és három gyerek van, ráadásul anyuka dolgozik ott amúgy megértem...csak kérdezem pusztán kiváncsiságból.


2015. dec. 18. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Nincs takarítónőnk. Egy óvodás gyerekünk van, mindketten teljes munkaidőben dolgozunk és mindketten járunk egyetemre is (levelezőn).
2015. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Van, de csak a nagytakarításokra. Azokra nem vagyok hajlandó rászánni egy hétvégét. Hétköznap kitakarítok én. 60 nm2-es lakásunk van. Egyébként a pénzét mindenki arra költi, amire akarja, ha van gyereke, ha nincs, ha egy van, ha nyolc.
2015. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Még nincs, de ha visszamegyek dolgozni és több pénzem lesz, rászánom majd heti 1x biztosan.

Mindent gépesítettem, a mosogatógép nagy segítség is, de a lakás végére sosem érek egy hét alatt sem, így befizetek később tuti.

2 gyerek van eddig, lehet lesz 3. is majd.

2015. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
Nincs és nem is szeretnék idegent beengedni.64 nm lakunk, 1 gyerek van, veszélyeztetett terhesként apránként haladok, viszont jövőre költözünk egy 140 nm-s házba, utána megszületik a pici...na attól tartok egy kicsit, h hogyan fogok végezni egy ekkora ház takaírtásával.
2015. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2: ez így van, én nem is mondtam olyat hogy ne költs rá. csak kíváncsi vagyok ez minden
2015. dec. 18. 12:52
 6/29 anonim ***** válasza:
26%
Ezt a kerdest en enyhen hencegesnek erzem. Sokan annak orulnek ha el tudjak tartani a csaladjukat.
2015. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

mi a hencegés?? az hogy azt írtam nem valami nagy a házunk??? konkrétan 60 nm..mire hencegjek...:D


épp azért vagyok kíváncsi mert én nem szívesen költök ilyesmire hogy más költ e..máshol kötekedj.

2015. dec. 18. 13:01
 8/29 A kérdező kommentje:
ja hogy azt írtam megtehetném..igen, megtehetném, de ettől még nem teszem mert számomra fontosabb dolgokra kell a pénz.
2015. dec. 18. 13:03
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok. Én arra írtam, hogy mindenki arra a költi a pénzét, amire akarja, hogy megjegyezted, hogy például olyannak is van takarítónője, akinek egy gyereke van. Igazából nem értem, ez miért lényeg. Nekem is egy van, de az időmet inkább vele és a férjemmel töltöm, mint takarítással. Apuéknak is van, pedig ők ketten vannak és hozzájuk hetente jár a takarítónő.
2015. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Van, 4 gyerkőcöt nevelek egyedül, a munkarendem is elég hektikus, úgy vagyok vele, hogy ha emellett még a háztartást is nekem kellene vinnem, megőrülnék. Mosni, főzni én szoktam, takarítani és vasalni ez a hölgy. Óriási segítség.
2015. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!