Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom 2,5 éves, visszatart...

Kislányom 2,5 éves, visszatartja a kakát. Ezért néha bepisil, mert nem akar bilire ülni. Van valakinek valami tanácsa, praktikája? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Korábban működött rendesen a dolog?


Nem lehet, hogy kemény a széklete, és a fájdalom miatt tartja vissza?

2015. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a pelusba beletnyomná?

Ha igen, adj rá.

Háromból két gyerekem is kakiláshoz hagyta el legkésőbb a pelust, én nem fogalalkoztam ezzel, tudtam, hogy nem fog "úgy maradni".

Már ovisok voltak, egyik nap azt mondták, hogy ok, akkor nem kell a pelus többet.

2015. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha pelenkába megy neki a kakilás, akkor add rá, szerintem. Az én lányom 2 éves korától fél évig még kérte a pelenkát, pedig a pisilés ment már bilibe, wc-be, még szűkítő nélkül is. Egyszer csak mondta, hogy meglepetést csinált nekem, miközben a wc-n ült, belekakilt... :) és tényleg. Azóta nem kell neki pelus, de csak wc-be hajlandó kakilni, bilibe nem. Van olyan hogy siet pisilni, elkapja a bilit, aztán kakihoz átül a wc-re.

Esetleg, ha a wc-vel próbálnátok?

2015. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer kemény volt neki a kaki, fájt neki. Azóta fél kakálni. De minél tovább tartja, annál nagyobb a kaka és fáj. Nem kakálna pelusba sem. Még pelusos volt, mikor kezdődtek a bajok.
2015. dec. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!