Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a nőknek kb. hány...

Szerintetek a nőknek kb. hány százaléka sárkányosodik el, lesz ingerült, veszekedős, toporzékolós a gyerek születése után és az első években?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

anőnek alapból is magasabb a vérmérsékletük, már csak a hormonális változások(pl menstruáció)miatt is, nem gyerek függvénye.

valahol volt egy vicces ábra is, hogy a férfi napjai, tele volt olyan unatkozó fejű, néha mosolygós smile-val, a női oldal, meg hol vörös puffogó fejű volt, hogy csak felrobbant, hol megőrült, de sokszor mosolygós

vicces volt és van benne igazság :)

2015. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

erről írtam

[link]

2015. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ mennyire bunkó a férje!
2015. dec. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
22%
hallottam már ilyenről de nállunk ilyen nincs...egyébként valami alapja csak van hogy sárkánnyá válik az asszony:D...főleg ha semmit nem segitesz a gyereknevelésben. Kisfiunk 5honapos lesz 29.-én és semmi gond. az etetés altatás pelusozás es a kicsivel valo foglalkozás teljesen megoszlik. én pl haza jovok melobol akkor még jatszok vele stb es ha elaludt mindenki pancsizott akkor jon anyuci...meg persze egyutt van a csalad este teljes mertekben. párom 21 én 24 vagyok
2015. dec. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Annyi ahány alapból is az volt csak elnyomta vagy azt se tudta kivel állt össze és kihozzák belőle.
2015. dec. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát ebben van vmi, mert akikről eszembe jutott a kérdés, ott a lány valóban egy heves személyiség, a ffi meg nagyon nyugodt. kérdés, hogy ez múló állapot, ami csak a legközelebbi gyereknél jön elő náluk vagy csak az ismerkedés alatt nyomta el magában ..
2015. dec. 21. 06:38
 7/16 A kérdező kommentje:
segit a ffi. meg a rokonok is, elég sokat.
2015. dec. 21. 06:39
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, de én az lettem. Később persze javult a helyzet, aztán jött a tesó és az első időkben a túlélésre hajtottam.

Toporzékolni nem szoktam, de elég ideges vagyok, ha nem akkor és úgy történnek a dolgok, ahogy elvárnám, mert nincs nagyon időm két picivel nyújtani a napi teendőket (a legfontosabbakat), mint a tésztát és mint régebben. Én csinálom meg, de ha hátráltatnak, akkor sárkány leszek és nem a gyerekekkel. Az apjuk teljesen be tudja zárni a fülét ezekre, azért vagyuk meg jól egyébként, amikor épp nem tüzet okádok átlag napi 2 óra alvás után :)

2015. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó : igazából nekik viszonylag könnyű a helyzetük a tiedhez képest, a kajájukat anyós csinálja mindig,szóval tésztát nem kell nyujtani :), meg ő vigyáz is a gyerekre sokat , még csak 1 gyerek van. kettővel megértelek, hogy két óra alvás után ideges vagy. kitartást .)
2015. dec. 21. 08:13
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

attól függ h az apa mennyire vonja ki magát az életükből ...

ha nagyon és minden a nő nyakába szakad akkor igen

ha a pasi nem adja meg neki a gyengédséget akkor is (nem szexre gondoltam!) bár az sem árt

ha a férj segít a gyerekkörül a házimunkába ha nem akad ki h nincs ebéd főzve ha adott esetben felkel a gyerekhez éjjel

akkor nem hiszem h elsárkányosodnak a nő

2015. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!