Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad valaha a gyerekválla...

Megbántad valaha a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
Őszintén, érezted valaha úgy, hogy ez tévedés, hol a kijárat, ki akarok szállni?
2015. dec. 28. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5 éves a fiam, és nem indult túl vidáman a kis közös életünk (nem vele kapcsolatosan, más okból), szóval kifejezetten nehéz időszak is áll mögöttünk, de soha, egyetlen pillanatig sem bántam semmit. A mai napig ő a legnagyobb örömöm az életemben.
2015. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mind a két gyerekem tervezett volt. Az elsővel apuhoz jártam az onkológiára, a másodikkal anyósomat ápoltam.

Én sem ezt terveztem. Amikor elkezdtünk beszélgetni a harmadikról, kiderült, hogy anyukám rákos. Meg is gyanúsított, hogy biztos megint terhes vagyok, és az ő lelke megy majd át a babámba. Mondtam neki, hogy most nem én voltam a bűnös. (Eddig ez így ment a családban, de tényleg.)

Aztán megkaptam a diagnózist, mindkét gyerek adhd-s. Igen, nem kellett volna 2 gyereket vállalni. Ilyen genetikával egy is elég lett volna.

A pszichológustól meg folyton azt hallgatom, hogy nem foglalkozom eleget a gyerekkel, a tanítónőktől is ugyanezt, hogy nem tanulok vele eleget. Munka mellett 2 gyerek, mégis mikor? Nem lehet. Elég lett volna egy gyerek.

2015. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem,de azt nagyon megbántam,hogy kinek szültem,és elkapkodtam a dolgot.De ez az én hibám.Maga a gyerekem a legjobb dolog az életemben.
2015. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért látom,hogy akinek esetleg átfutott az agyán, hogy "lehet,hogy nem kellett volna", vagy nem most, az le lett pontozva. Istenem! A szuperanyuk...
2016. jan. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tényleg utolsó? Nem tűnt fel,hogy az első 3 is le lett pontozva,pedig ők nem bánták meg? Itt mindig mki le van pontozva,ez sem tűnt fel?


Én is borultam ki sokszor,de életemben nem gondoltam volna olyanra,hogy megbántam.. aki megbánta,annak akkor nem jelentett volna semmit,ha elveszik a gyerekét? Én nem tudom felfogni milyen anyâk vannak itt.. És ezek okoskodnak folyton. 2 gyerekem van. Buktam már ki. Sokszor... de könyörgöm! A gyerekeim csak is miattunk vannak,hát nehogymár ők legyenek a hibásak,amiért világra jöttek!

2016. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" Én nem tudom felfogni milyen anyâk vannak itt.. És ezek okoskodnak folyton. 2 gyerekem van. Buktam már ki. Sokszor... de könyörgöm! A gyerekeim csak is miattunk vannak,hát nehogymár ők legyenek a hibásak,amiért világra jöttek!"

Utolsó, kicsit túlreagálod, nem gondolod? Milyen anyák? Lehet, hogy jobbak nálad...

2016. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az jobb ,aki megbánta hogy szült????? Hát milyen anya bánja meg???
2016. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!