Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet kapni mostanában a...

Lehet kapni mostanában a kínaiban, Lidl-ben bakancsot, csizmát 7 éves fiúra, ami elfogadhatóan néz ki?

Figyelt kérdés
Évek óta nem vettem cipőt kínaiban, de most körülnéznék. Vásároltok kínaiban csizmát?

2015. dec. 29. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert rettenetesen gagyi anyagból van, és nem is bírja sokáig.

Akkor inkább Deichman, ott úgyis akció van ilyenkor.


Lidl-ben jók vannak, de nem tudom, meddig van méret.

2015. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kínaiak nekem nem váltak be, szétesnek, a talpuk kijön stb. Lidlben húgomék jókat vettek, de nem tudom hogy most épp van-e. Esetleg a weboldalukon nézz akciós katalógust.

Én a Decathlont ajánlom, nagyon olcsón lehet kapni bakancsot (3500-7000-9000-es típusok vannak talán), nálunk a fél iskola olyanban jár.

2015. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kínaiban nem veszek semmit, legtöbbször iszonyú rossz minőségű/anyagú/színű/mintájú cuccok vannak, ráadásul a garancia sem érvényesíthető rendesen.

Lidl-ben vettem csizmát a 8 éves fiamra, de az még nov-ben volt, most nem tudom van-e.

A Decathlon-t tudom ajánlani én is, szinte minden cipőjük onnan van a gyerekeknek és még sosem ment tönkre semmi.

2015. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lidlben volt 1 hónapja csizma 35 méretig fiuknak is ,azota nem látam.illetve deicmanba most leárazások vanak ott is lehet jokat kapni,decatlonba is lehet jokat kapni.
2015. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül maradtam a Deichmann-nál. Ott vettem egy szuper bakancsot.
2016. jan. 1. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!