Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig azt álmodjuk lányunk...

Mindig azt álmodjuk lányunk lesz, de még terhes sem vagyok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Én legalább négyszer álmodtam 5 év alatt, hogy kislányunk fog születni, pedig még csak messzi terv a baba. Ami nagyon érdekes, a vőlegényem 2-szer és az anyukája is ugyanezt álmodta. Nagyon örülnék, ha valóra is válna, mert imádom a gyerekeket, bár nekem mindegy lenne a neme, amikor elkezdtünk kislánnyal álmodni fiú pártiak voltunk, most már inkább lány pártiak vagyunk, de fő az egészség.:)


Szerintetek mit jelenthet ez?

Köszönöm a válaszokat!:)


21/ l



2015. dec. 31. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit.:) Én is ha a leendő gyerekemmel álmodtam korábban, lánynak képzeltem el, sőt akkor is, ha csak gondoltam rá ébren. Természetesen fiam lesz (egyetlen gyerek lesz, szóval csak fiam lesz).:))


Az álmok nem a kívánságainkat, és nem a nem-kívánságainkat fejezik ki, és nem is a jövőt. Tök érdekes, nézz ennek a témának utána: az agyad a napi tapasztalat képekből és korábbi memóriádban tárolt képekből összerak egy filmet.


28 N 29hkm

2015. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit, max. tudatalatti vágyat arra, hogy lányotok legyen.

Én kisfiút akartam, többször álmodtam arról, hogy fiúnk lesz, terhességem alatt még egy "jelenésem" is volt amikor teljesen azt képzeltem, a születendő gyermekünk üzent és akkor is fiúnak láttam.

Aztán a 24. héten kiderült, hogy lány...én majd elbőgtem magam a csalódottságtól ott az UH vizsgálóágyon annyira fiút akartam.

2015. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!