Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetne nyitni új kategóriát...

Lehetne nyitni új kategóriát a Gyerekvállalás, nevelés kategórián belül?

Figyelt kérdés

Az Iskolák nagyon jó. tetszik.

Én még nagyon jól venném, ha a gyermekruhák szét lenne szedve baba részlegre és mondjuk olyan 6-12 éves részlegre. jobb lenne.

Valamint a gyerekszoba rész is.

Néha úgy érzem, hogy vagy nagyon babás rész van (kisgyerekek), vagy már nagyon tini(kamaszok).

A 6-12 éves kor úgy kiesik nekem.

Ha valaki egyetért velem szivesen veszem a hozzászólását, javaslatát stb.


2016. jan. 1. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, nem kötekedni akarok, de én nem látom értelmét szétszedni a ruhás meg a szobás kategóriát sem... A kérdésbe beleírod, hogy hány éves gyerek ruhájáról vagy szobájáról szól a kérdés és kész..

A babákról a babák kategória szól, a kisgyerekek kategóriába belefér a már nem babától a még nem kamaszig mindenki.. Szóval összességében én nem értek egyet.

2016. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges. Nem olyan aktív kategóriák. A ruháknál jelenleg "friss" kérdés nincs is.


A feltett kérdésben pedig fel lehet tüntetni a gyerek korát. A babák esetében is tudja jelezni a kérdező, ha 7 vagy 10 hónapos csemete öltöztetéséhez kérne tanácsot. Idősebb gyerekek szülei is megtudják tenni ugyanezt.

2016. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne.
2016. jan. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy "Jósok,látnokok" alcsoportot nyitnék ide.A sok "Szerintetek lehet baba" kérdés miatt,amiben semmi nincs,tesztet sem csinált még az illető, csak egy kis hasszúrka van,meg egyéb tünetnek nevezett érzés,aminek sokszor köze sincs a terhességhez.És elvárja,hogy tudjuk,terhes-e.
2016. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy 'Nevek' kategória nagyon kellene már
2016. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj igen, Nevek alkategória szerintem is kéne :)

Viszont abban igazat adok a kérdezőnek, hogy jó lenne "közepes gyerekek" alkategória is, ha nem is kimondottan ruhás vagy szobás témában, hanem úgy egyáltalán. Mert van Babák, van Kisgyerekek, van Tinik részleg, de az ilyen nagyobbacskákról nem nagyon esik szó, tényleg pont a 6-12 éves korosztály. Az enyém pl. 8 éves, és ha valahol kérdezik, hogy mondjuk mit kapott a gyerek karácsonyra, és nem írnak életkor, már én érzem cikinek beírni, hogy a nyolcévesem mit kapott, amikor mindenki 2-3-4-5 éves gyerekekről ír. Pedig szerintem az ilyen nagyobbacska gyerekekről is bőven lenne mit megbeszélni nevelés terén, nekem kérdésem is lenne sok, meg tanácsot is tudnék adni olyasmiben, amit mi már megoldottunk.

2016. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek feleslegesek lennének.

A 6-12 éves kor bőven beleesik a kisgyermekek kategóriába. A babás rész úgyis külön kategória.

Viszont én javasolnék egy olyat, hogy "lehetek-e terhes" kategória!:) Na abba biztos lenne kérdés bőven...

2016. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6-12 éves kategóriát abszolút támogatnám. Inkább csak azért kerülnek ezek a kérdések a kisgyerekekhez, mert más nincs, de egy ekkora gyerek már bőven nem kisgyerek. Nekem három ilyen korú gyerekem van, kérdezni nem szoktam de szívesen olvasnám mások tapasztalatait vagy válaszolnék esetleg kérdésekre, de a kisgyereke kategóriában elsősorban tényleg KIS gyerekekről, ovisokról van szó, az meg nekem már nagyon rég volt.
2016. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy más is úgy látja mint én. Köszönöm az egyetértést. Hátha olvassák az adminok és csinálnak nekünk ilyen kategóriát.

A többieket is megértem a lehetséges kategóriák miatt. :)

2016. jan. 5. 17:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat, véleményeket! Kíváncsi vagyok ki hogy gondolja.
2016. jan. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!