Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Clevamama játszócumi sterilizá...

Clevamama játszócumi sterilizálót használ valaki?

Figyelt kérdés
Bármilyen márkájú cumit lehet benne sterilizálni?

2016. jan. 4. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a más márkájú cumitól spontán felgyullad...


Ez ám az igazi parasztvakítás! "6 cumit is sterilizálhatsz egyszerre" B+, a normál mikrós sterilizálóba meg befér vagy 60.... de lehet sterilizálni (mikróban) egy egyszerű műanyag ételesben is.

2016. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ej, én is sok hülyeséget megvettem már a lányaimnak, de ez tényleg oltári nagy parasztvakítás, egyetértek az elsővel. Nekünk elektromos Avent sterilizálónk van, abba kb. 60 cumi belemegy, plusz üvegek.
2016. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem pont kicsi kellene! F***nak kell akkora amibe akár 60 is belefér?? Ahhoz a 4 cumihoz ami nekünk van-- Főként akkor lenne rá szükség mikor rokonoknál vagyunk pl! Na meg türelmem sincs sem kifőzögetni, leszedni róla a vízkövet eg pláne nem, főleg hogy akkor már lőttek is a steril dolognak... Itthon még belefér a folyadékozás, de másnál hogyan?

A cumisüveg melegítőre is azt mondják hogy hülyeség, én 2 hét vízben melegítgetés után mégis áldottam az eget hogy kaptunk egyet kölcsön és nem azzal kell várni az ordító gyerek mellett hogy mikor lesz megfelelő hőmérsékletű a cucc--

2016. jan. 4. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól van na, nem kell ilyen agresszívnek lenni. Fogadjunk, hogy az első babádat várod. Sok mindent kell ám fertőtleníteni egy babának, nem csak a cumit. Azért írtuk ketten is, hogy érdemesebb egy nagyobbat venni, mert a cumikat nem kell naponta fertőtleníteni. Főleg nem a rokonoknál. Vagy napokra mész és csak cumit viszel?
2016. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. babámat várom, de azt hittem ez kiderül a cumisüveges résznél.

A cumik repülnek a legtöbbet, ezért lenne nagy szükségem valami gyors és egyszerű stetilizàlàsi lehetőségre. Azért gondoltam erre a sterilizàlóra mert elég kicsi ahhoz hogy ne legyen gond magumkal vinni

2016. jan. 7. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos cumikhoz eleve adnak fertőtlenítő dobozt, "ingyen", tartozékként. Annál kisebb nincs.
2016. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azok formàjàt nem fogadja el a lànyom :S
2016. jan. 8. 02:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen márkájú cumit bele lehet tenni. Nekünk Anyukáméknál ilyen volt: ez aztán tényleg kis helyet foglal: [link]
2016. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!