Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a 2 éves...

Szerintetek ha a 2 éves kislányom culija 6tól 18 hónapos korig való és csak ezt hajlandó használni lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi van??:-)
2016. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi az a culi?
2016. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom cumi akart lenni. Nem lesz tőle semmi baja, hagyd csak nyugodtan! Arra figyelj viszont, hogy nehogy szétharapja.
2016. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Az én 2 évesem születése óta a Mam startot használja, mi baja lenne tőle? Amit szétrág esetleg mielőtt elhagyja azt kidobjuk és kap új ugyanolyat.
2016. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Nagy lányom 5,5 éves korig az újszülöttnek való méretet használta, mert nem akart átállni, aztán meg már nem izgatott.

A fogai előre álltak, viszont ahogy letette a cumit, kb. 3-4 hónap alatt teljesen visszamozogtak a fogai az eredeti helyükre.

Azóta már a fogváltás is megvolt és minden oké a fogaival.

2016. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Lehet tőle baja. Ahogy nő a gyerek egyre nagyobb a szája és előbb-utóbb be fog férni a teljes cumi. A lányunk is kisebb cumit használt, mint ami a korának megfelelő lett volna és egyszer bement az egész a szájába és megakadt. Még én is alig tudtam kiszedni. Még jó, hogy akkor történt, amikor mellette voltam, megszólalni (sírni) sem tudott. Soha többet nem adtam neki kisebb cumit.
2016. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen cumi az, ami befér a gyerek szájába??

Amit az én gyerekem használt, az az én számba sem férne be.

2016. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Az újszülötteknek való cumi se olyan kicsi, hogy le tudná nyelni a gyerek. Az meg, hogy beteszi a szájába az egészet, az aztán nem tudom miért veszélyes egy 2 évesre.
2016. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!