Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három gyerek mellett lesz...

Három gyerek mellett lesz esélyem munkát találni segítség nélkül?

Figyelt kérdés
10,6,3 évesek lesznek. Van valakinek kb Ennyi idős gyereke és nincs segítsége. Van munkátok?
2016. jan. 27. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősen függ attól is, hogy eddig milyen munkatapasztalatod van, milyen végzettséged.
2016. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bölcsődei gondozó lennék. Irodán dolgoztam 10 évet.
2016. jan. 27. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Végzettség és tapasztalatfüggő. Én a másodikkal vagyok otthon, 3 lesz és azon dolgozom, hogy magam teremtsek magamnak munkahelyet. Nem bízom a csodákban, sosem voltam az a típus.
2016. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bölcsődei gondozói állást aránylag könnyű találni, ha fővárosi vagy. Tanyán, faluvégen meg mindent nehéz. Ez se mindegy, hogy milyen méretű településen élsz, keleti vagy nyugati országrész.


Az "irodán dolgoztam" meg tág fogalom... Ha azt mondom, hogy "kórházban dolgoztam", akkor vajon beteghordó vagy szívsebész főorvos voltam?

2016. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy a fővárosban,vagy nagyvárosban van esélyed elhelyezkedni a szakmádban.
2016. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs papírod róla, nem leszel bölcsis gondozónő. :D


Egyébként lehet, persze, a gyerekek ovi, anya meló.

2016. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!