Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után nem jött meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2,5 évig szedtem a fog.gátlót, több mint egy hónapja hagytam abba. Már 5 napja késik. Teszt negatív. Mit tegyek?
2016. jan. 28. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is késett, miután abbahagytam, teszt szintén negatív. Meg fog jönni, ne aggódj :)
2016. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várj! Normális, idő kell míg visszaáll a rendszer, az orvos is ezt mondaná.

De ha nem tudsz, menj el!

2016. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 5 nap még nem sok. Amúgy is vissza kell állnia a szervezetednek. Türelem, meg fog majd jönni.
2016. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*még annyi, hogy nekem 6 hónap volt mire megjött. Post pill amenorchea - tablettaszedés utáni vérzéskimaradás.
2016. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várj még egy ciklusnyi időt. Ha akkor sem jön meg, irány a nődoki.

Általában nem pontos a gyógyszer abbahagyása után. Nálam pontos volt, rögtön beállt, és a nőgyógyászom ezt alig akarta elhinni. Azt mondta, hogy ez nagy mázli, mert ritka, hogy valakinek bogyó után rögtön 27 napos fix ciklusai legyenek. Viszont a babára 6 hónapot vártunk. :-)

2016. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1 év volt, mire megjött, 5 nap még nem sok, simán rendeződhet magától is. Ha nem rendeződik, akkor érdemes elmenni egy kivizsgálásra endokrinológushoz (nem nőgyógyászhoz, mert nem mindegyik ért hozzá), és megnézetni a hormonokat. Nálam PCOs és IR volt az ok, szénhidrátdiétával és hormontornával helyrejött.

36 hkm

2016. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!