Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Haskötővel kapcsolatos kérdés:...

Haskötővel kapcsolatos kérdés: ismertek más fajtát, mint a fehér, önmagában sávos kötő?

Figyelt kérdés
Az a tipikus sérv/haskötőm van. Még nagyon laza a hasfalam, nemrég szültem. 2.császár volt. Amúgy sem volt jó állapotban a hasfalam, de most egy nagy adag "kelt tészta" az egész. Mások tanácsára kipróbáltam a haskötőt. Az érzés remek, de ez az eszköz rémes. Durva anyag, recsegős tépőzár, ülve kényelmetlen... ismertek jobbat? Minden tanácsnak örülök!
2016. jan. 29. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt használtam és nekem sem volt jó érzés, aztán inkább nem vettem fel. Chicco az enyém.

Anitának van ilyenje, de nem volt lehetőségem próbálni, így lemondtam róla.

2016. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brendonban lehet kapni feketét, jól is.néz ki.
2016. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sima "nagymamabugyi" vált be, jó magas derekú, erős anyagú. A normál bugyira vettem rá.
2016. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!