Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Falun élő Anyuka, mi az amit...

Falun élő Anyuka, mi az amit te hiányolsz a faludból?

Figyelt kérdés
Mi az, ami a legjobban hiányzik, milyen messzire kell érte menned, mivel tudod helyettesíteni, stb.

2016. jan. 31. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%

igaz nem falun élek, de nekem kb a dévényes hiányozna, meg egyéb babafejlesztők, játszóházak, babaúszás, mondókázós közösségi programok

vagy ha egy gyerekorvosa/bölcsije lenne a falunak az is nagy baj lenne, hogy nem választhatok, stb

2016. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Kozmetikus és fodrász 10km, ruha-cipőbolt 18km,
2016. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
tanuszoda
2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
*és a DM is rettentő hiányozna ha az nincs
2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

mire véljem a lepontot???

kár volt válaszolni, csak láttam, hgy nemigen írnak szegény kérdezőnek.

2016. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Nem falu, agglo kisváros, de ami nincs és hiányzott: DM, terhestorna, 1 éves kor alatti babával programok.
2016. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

A belváros hiányzik, az :D Meg a piac.

Mármint az, hogy csak úgy lebiciklizem vagy lesétálok (mindegy gyerekestül vagy nélküle) és nézelődhetek, vásárolgathatok. A piac pedig a friss zöldségek, gyümölcsök miatt hiányzik elsősorban, azt ott szeretem a legjobban megvenni, de 20 km-re kell autóznom érte, az pedig nem éri meg túlzottan. Nagyon örülnék, ha néha délelőtt csak el tudnék sétálni és venni egy kosár friss zöldséget!


Egyébként szerencsére minden megvan, van hipermarket 1km-re, több kicsi üzlet, uszoda (babaúszás), bölcsi, ovi, foglalkozások, ált. iskola, stb., játszóterek, friss levegő, zöld tér, könyvtár, bank, gyógyszertár minden amúgy.

2016. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk van minden a közelben, terhestorna is a szomszéd faluban, így nem hiányzik semmi(pici piac is van). Dm az 25-30 percre van, Rossmann 15 percre autóval, de innen heti 1x beszerzem ami kell (és más multikból), ehhez már hozzászoktam. Itt nagyon szeretem, hogy még a terheléses vércukrot is megcsinálják, nem kell beutaznom miatta. Azt hittem, hogy hiányozni fog Pest, de egyáltalán nem, havi 1-2 bejárással ott is mindent elintézek.
2016. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk azon csodálkoznék, ha faluhelyen nem volna piac, vagy legalább is bármi egyéb lehetőség (pl. szomszéd Mari néni) ahol friss zőldséget lehet kapni. Ha már valaki nem termeli meg magának...
2016. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

9. Nagyobb piacra gondoltam, ahol különlegesebb zöldségeket, gyümölcsöket is lehet kapni.


És van egy kicsi a kertben, de nincsen pl. 8 féle gyümölcsfám, és olajbogyó sem nő a kertben, öko/biopiacon pedig ezt is megkapom jó minőségben. De köss csak bele nyugodtan :)

2016. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!