Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sznobság szerintetek az ha...

Sznobság szerintetek az ha valaki a lehető legjobbat adja meg mindenből a babájának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent??? 500ezres babakocsit,Gucci ruhákat???

Mert ezek nélkül is felnő,plussz ugye pont ugyanúgy s,,zarja tele a Gucci ruhát,mint noname tescost!

Vagy pedig lehetőséget adsz neki,hogy többet érjen el?? Na ez már nem hü,lyeség! De ez meg ugye nem babakorban aktuális!

2016. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ki kéne fejtened, mire gondolsz! :)
2016. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:

attól függ....ha valóban Gucci ruhákban járatod, az sznobság, szerintem sokkal hálásabb lenne jó minőségű de mondjuk tized akkora árú ruhákért, feltéve hogy azt a pénzt mondjuk felteszed neki egy számlára, és 20 évesen egy saját lakással kezdi az életét és nem egy albérlettel.

szóval lehet egy babára sokat költeni, és kell is, főleg az élelmiszerek terén vallom a minőséget, meg pl paplanból se veszek neki sz...r műszált, hanem megveszem a 15 ezres pamut ágyneműt de akkor sem ész nélkül vásárolok, pl nagyon sok mindent szinte címkével együtt használtan vettünk, vadi új állapotban, de fele annyiért...

és nem azért mert nem vehetnénk újat neki, hanem mert szeretnénk neki venni egy lakást 20 évesen, és ezért havonta X összeget félre teszünk neki...természetesen abból telne - ha nem is Guccira - de pl Nike cipőre, 1 évesnek..

2016. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Konkrétan mindenre amit a babádnak veszel bababútor,babakocsi,ruha,babakelengye stb...
2016. febr. 8. 17:09
 5/67 anonim ***** válasza:
100%
Számodra mit jelent ez? Minden normális édesanya,kőztük én is a lehető legjobbat szeretném adni a kisbabámnak! Ès a lehetőségeinkhez képest meg is adjuk ezt! Tehát mind sznobok vagyunk valahol nem!?
2016. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

jó de nem mindegy, hogy a "lehető legjobb" az mit takar nálatok...

veszel neki Ikea bútort, mert az jó minőségű és megfizethető? Oké. Ez nem sznobság. VAGY veszel neki Vibel gyerekszobát 1 millióért??? nem mindegy egyáltalán.

Vagy veszel pampers premium caret, mint sokan mások mert az jó minőségű vagy veszel valami olyan pelust aminek csomagja 15 e Ft, már ha van ilyen biztos van...


Megtalálni az ár-érték arányt, és minőséget venni, számotokra megfizethető áron, áldozatok nélkül, az NEM sznobság.

Ész nélkül költeni a pénzt olyan dolgokra amik 1 év múlva már nem kellenek, csak hogy elmondhassátok hogy ti semmit sem spóroltatok, na az sznobság.


Mindig döbbenet számomra mikor valaki nem érzi a különbséget...az ilyen jellegű kérdéseket sem értem. Álnaív szaga van a dolognak, most jön az hogy neked ilyen jól megy, olyan jól megy, és jöjjön a hátba veregetés?

2016. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

És ha lesz pl.még két testvére,akkor a tesóknak is mindenből újat,legdrágábbat veszed??? Mert ha már egynek mindenből újat veszel,nagy kib,,aszás ha a többinek meg nem.

Nem sznobságnak mondanám,hanem baromságnak!

Egy baba úgy sem érzékeli a babakocsik,ágyak közötti árkülönbséget, ez inkább csak a szülőnek fontos.

2016. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyereknek tökmindegy, ezért ez inkább a többi szülőnek szól. A gyereknek inkább szeretetre, törődésre, elfogadásra, türelemre, kiegyensúlyozott anyára van szüksége.
2016. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna kifejteni ,mert nem akarok felvágni vagy dicsekedni .A bababútorunk 450000 ft volt a babakocsi szintén 400000 ft felett volt a baba ágyneműk darabja 350000 ft babamatrac 70000ft stb...nekünk is van a babáknak bankkönyve amire rakunk pénzt persze gondolok a jövőjére hiszen ő mindenünk .Igazából a legjobb barátom mondta ,hogy sznobság amit csinálok szerinte túlzásba vittem .Ezért kérdeztem meg tőletek ,hogy mi a véleményetek de csak a lehető legjobbat próbálom neki adni nem éreztem eddig annak fel sem merült bennem ez az érzés .
2016. febr. 8. 17:20
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Nem sznobság, hanem fa,szság!!!

De te tudod!

2016. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!