Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek kicsi babájuk...

Anyukák, akiknek kicsi babájuk van 2-6 hós. Ti hogy mentek ruhát vásárolni magatoknak?

Figyelt kérdés
Ha csak úgy tudnátok menni hogy viszitek a gyereketeket hogyan oldanátok meg?
2016. febr. 9. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

babakocsival, mint mindenki más...

de én inkább kivártam míg "megnőtt", úgyis szinte csak sétálni járkáltunk, arra meg volt elég ruhám...azt hiszem 11 hónapos volt mikor először plázába mentünk.

2016. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babakocsi, és valaki jön velem (általában anyukám vagy a párom), hogy vigyázzon rá, míg próbálok.
2016. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, 8 honapos, nincs szuksegem uj ruhakra. Van szoptatos felsom 5 db, azokat a netrol rendeltem. Nadragom meg van , jok ram a szules elottiek.

Nincs segitsegem, ezert nemtudom hogy tudnek probalni.

2016. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát babakocsival és volt már, hogy az öltözőfülkében etettem meg. Kb. 6 hónapos volt az első fiunk akkor.

Most két pici van, velük csak úgy megyek, ha nem turiba megyek, hanem H&M pl. akkor próba nélkül elhozom a ruhát és másnap visszaviszem, hogy nem jó a méret, csere.

2016. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen könnyű dolgom volt, mert a babakocsiban mindig aludt. Így nyugodtan mehettem vele vásárolni, bár nálam ez nem fél napos program volt, nem.igazán szeretek ruhákat próbálni. Ha úgy volt, akkor a férjem is jött velünk. Később már nehezebb dolgom volt, mert nem annyira maradt meg a babakocsiban, ha az nem ment alatta, de megoldottuk, mert pár percet, amíg én válogattam, azért kibírt orditas nélkül.
2016. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Budapesten élek, kb minden plázában van baba-mama szoba. Ha nekem kell mosdóba menni, akkor a mozgáskorlátozottat használom, oda befér mellém a babakocsi.


A próbafülke sem gond. Elé tolom a babakocsit, nem húzom be teljesen a függönyt, hagyok egy rést hogy rálássak.


Általában hétköznap megyek, munkaidőben, akkor nincs nagy tumultus (kivéve péntek).

2016. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vittem magammal, mivel nem tudtam máshogy megoldani. Babakocsival mentünk, és amit nem volt muszáj, azt nem próbáltam fel. A H&M-ben pl. ki is van írva, hogy próbáld fel otthon, ha ott nincs kedved. Volt, amit vissza is vittem, mert nem volt jó, és simán vagy visszaadták a pénzt, vagy szó nélkül cserélték kisebbre/nagyobbra.

Ha próbálnom kellett, azt a mozgássérült próbafülkében tettem, oda befértünk babakocsival. Tudom, hogy nem erre van kitalálva, de mindig megkérdeztem a dolgozóktól, hogy szabad-e, és mindig azt mondták, hogy természetesen nyugodtan használjam.

2016. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apa vigyázott rá otthon. Nem vittem magammal.
2016. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!