Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig hasznaltatok a jatszosz...

Meddig hasznaltatok a jatszoszonyeget?

Figyelt kérdés
Mikor mar forgott meg le tudta kotni?
2016. febr. 11. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

hát mint játszószőnyeg az én lányom szinte nem használta....talán 4-6 hónapos kora közt, de ott kellett vele ülni... a pihenőszékben a szőnyegen, az ágyon, még a babakocsiban becsatolva is - mindenhol el volt egyedül. Csak pont a játszószőnyegen nem :)

úgyhogy mi gyorsan levettük a hidakat és most a kisházát béleltük ki vele..:)) mert eladni még nem akarom hátha a tesónál nagyobb sikert arat.


viszont az unokatesói nagyon szerették...ők szerintem kb. 4-7 hós koruk között egész nap alatta voltak és imdádták...igaz nekik az anyjuk olyan hogy egész nap mellettük ült...lehet hogy egyedül ők se lettek volna el benne.

2016. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

semeddig. ez volt talán az egyetlen olyan játék, amit méreg drágán, újonnan vettem meg, és a gyerek kb addig volt csak rajta, amíg mást sem tudott csinálni, csak hanyatt feküdni.

egyáltalán nem érdekelte.


mikor már forog, akkor bizony arrébb is áll ;)

nem fog a kedvedért azon az 1 m2-en maradni :)

2016. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Mi nem használtuk egyáltalán, nem hiányzott, nagyon kevés ideig jó.
2016. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
mondjuk használtan vettem 3000 Ft-ért szinte új állapotban...gondolom annak a gyereke se nagyon használta akitől vettem...ennyi pénzt még akkor is megér szerintem, ha csak 2 hónapot használja...de tényleg ne számíts rá hogy egyedül el lesz alatta...ha oda ülsz mellé és 5-10 percenként cseréled rajta a játékokat, akkor arra esetleg jó, egész addig míg meg nem tanul kúszni.
2016. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Mi ajándékba kaptunk egyet, kb. 3-4 hónapig használtuk, utána habtapira váltottunk, szerintem ez sokkal praktikusabb, mert hosszabb távon is használható. Igaz, erről nem lógnak le mindenféle játékok, de ez a lányomat pl a játszószőnyegen sem kötötte le túl sokáig. Mondjuk ő inkább hason szeretett létezni a kezdetektől fogva...:)


Egyébként a játszószőnyeg nálunk most éli második virágkorát, mert a 2,5 évesem jelenleg a játékbabáit fekteti rá, miközben babázik.

2016. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Az enyem most 8 honapos es meg mindig szereti.
2016. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
a habtapi valóban nagyon jó. játék fél évesnek, játék 1 évesnek, játék 3 évesnek..sőt még én is örömmel rakom ki minden egyes takarításnál..nagyon ajánlom függetlenül a játszószőnyegtől... de más a kettő funkciója
2016. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
6-7 hónapos korukig.
2016. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kb. 1 honapos korátol 10 honaposig. nagyon szerette a fiam. még most is, ha meglátja a játszoszonyeghez tartozo játékokat, világito, éneklo napot, ossze-vissza puszilgatja oket. :D
2016. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

ja, még annyit, hogy a fiam egyedul volt rajta. én meg kozbe foztem, porszivoztam..tettem a dolgom. nagyon jol lekototte.

nekunk ilyen volt- [link]


pl. a habtapival (vagy hogyan nevezik itt sokan, azt semmire sem értékeli, értékelte. szétszedte, kinyomta belole a formákat majd odébb állt. és inkább ment a villogo, éneklo csodház, amit lehet nyomkodni, huzgálni, kulonbozo állathangokat ad ki stb.

2016. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!