Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák valaki tud finomabb,...

Anyukák valaki tud finomabb, jobb pelenkát, mint a Pampers Premium Care? Vagy ez a legjobb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Libero a legjobb. Mióta váltottunk erre nincsenek balesetek.
2016. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs finomabb,mint a Pampers.A Libero is sprődebb.3 gyerekünk van,az egész palettát kipróbáltam(kivéve a noname pelenkákat)
2016. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek mi a jobb azon múlik, hogy a gyerek szempontjából mi válik be. Sokfélét kaptunk az elején és némelyiket a szívem szerint a kukába dobtam volna, de az egyik barátnőmnek az enyémmel egyidős gyereke van és adogattuk egymásnak kipróbálásra azokat, amik nem váltak be. Nálunk egyértelműen a Libero a favorit.
2016. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pampersnél nincs puhább és finomabb anyagù,nem is tudom elképzelni a többi kemèny durva pelenka hogyan lehet kényelmes.
2016. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!