Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirena levétele kinél hogy...

Mirena levétele kinél hogy zajlott?

Figyelt kérdés

Tervezzük a kis tesót ezért úgy döntöttem megszabadulok a Mirenától :)

De sajna a doki nem tudta levenni első nekifutásra,a jelzőszál eltűnt :(

Mondta h menjek vissza ha meg jön a mensi...és megpróbálja újra,ha akkor se sikerül csak a műtét marad :((

Elegem van h nekem mindig ilyen a szerencsém ....


Kinek milyen tapasztalata van levételről?



2016. febr. 17. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűnt a jelzőszál, akkor sajnos tényleg csak a műtét marad. Nekem simán levették, megfogta a jelzőszálat és kihúzta. Nem fájt nagyon. Neked van mensid mellette? Mert nekem egyáltalán semmi sem volt. Levétel után nem jött meg fél évig, utána gyógyszert kaptam 3 hónapig, hogy legyen vérzésem. Innentől kezdve 14 hónap alatt fogant meg a második babám. Azt hittem hogy már soha nem jön össze. Soha többet spirál.
2016. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uhhh remélem sikerül azért elkerülni a műtétet...

Dokim mondta h mensi alatt kicsit nyitva a méhszáj és megpróbálja akkor kivenni.


Igen,nekem megjött mellette...2.5 fél éve van fent,nem gondoltam h ennyi idő után is komplikált lesz a levétel :(

Neked meddig volt fent?


Bízok benne h hamar visszaáll ciklusom ,és jöhet a baba :)


Amúgy én se rakatok többet az tuti!


Köszi válaszod :)

2016. febr. 17. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:

En nem Magyarorszagon lakom es egy olyan klinikan vettek le, ahol fogamzasgatlassal foglalkoznak elso sorban.

Csak azert irom, hogy ertsd, olyan ember probalkozott, aki ezt csinalja napi szinten.

Szoval: elsore nem talalta a jelzoszalat. Keresgelte egy ideig, de semmi.

Megijedtem, mint te...

Belementem, hogy athivjon valakit egy masik rendelobol, tobb szem tobbet lat alapon.

O is matatott egy ideig, vegul megtalalta es gond nelkul levette.

En egybol mensi utan mentem, akkor meg kicsit nyitottabb a mehszaj, igy konnyebb. Talan ez nalad is segiteni fog.

De ha nem, akkor lehet hogy mutet elott en kicsit utanaerdeklodnek es keresnek masik orvost, hogy probalja meg. Nem arra celzok, hogy az orvosod nem ert hozza, de ki tudja, lehet, hogy masnak ez pont jobban megy (mint pl nalam tortent).

2016. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.


Nekem is keresgélte egy ideig de sajna nem találta...meg mondta h tovább nem akar kínozni...nem volt vmi kellemes :(

Ezért hívott engem mensikor vissza h akkor talán sikerül neki

Remélem fog,kicsit félek nem szeretnék altatást tudom h rövid lesz de akkor is még is csak fél az ember és rá készül :((


Nem szeretnék másik orvost...régóta hozzá járok magánrendelőjébe voltam..de most kórházba hívott be h ott több az eszköz hátha úgy sikerrel jár...úgy h szólna másik dokinak ahogy neked én is benne lennék :)


Jaj bár csak már túl lennék rajta...

2016. febr. 22. 21:16
 5/8 anonim válasza:
Pont aktuális nálam, ugyanis 3 napja vették le nekem is Mirenát. Két és fél évig volt fennt nekem. Első nekifutásra nekem sem találta a jelzőszálat, és ezért átküldtek ultrahangra. Ott mindent rendben találtak, ezért újra nekilátott a doki... Nem akarlak elkeseríteni de iszonyatosan nagyon fájt, legalább 5 percig próbálkozott, mire egy "horog" nevű valamivel sikerült levennie. Őszintén tényleg azt hittem, hogy a helyszínen elájulok.. Vissza volt fordulva a jelzőszál nálam teljesen. Azt mondták nekem is, ha így nem sikerült volna akkor altatás és műtét.. A fájdalomból ítélve, lehet jobb lett volna a műtét. Akkor legalább nem éreztem volna.
2016. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jézusom :OOO


Nekem most lesz aktuális a napokba :(((

Nagyon félek,már úgy megbántam h felrakattam....

De hát muszáj tőle megszabadulnom,és soha többet semmi kütyü ..


De jó neked h túl vagy rajta...nekem is 2,5 éve van fent...valószínű én jelzőszálam így járt


Te miért váltál meg tőle? Neked is mensi közben vette ki?


Köszi válaszod :)

2016. márc. 1. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:

Hála isten simán kivette dokim...észre se vettem :)

Megnyugodtam :)

2016. márc. 8. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Legugoltam megkerestem a fonalat es kihuztam ennyi mely levego

7 evig volt fenn es 7 evig soha nem vereztem egy cseppet sem.

Most mar clymaxban jarok igy vervizsgalat utan nem kell tobb mirena

2017. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!