Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyerekkel vendégségbe?

Két gyerekkel vendégségbe?

Figyelt kérdés
Férjem szeretné, ha 1 és 5 éves gyerekünkkel elmennénk egy bp-i rokonához, 1-2 éjszakára. Nem ők hívtak, mi jelentkeznénk be... Nem mondanám közelinek a kapcsolatot, ők még sosem voltak nálunk, a gyerekeket sem látták. Férjem szerint nagyon örülnének, ha odacsörögnénk, hogy mikor mehetünk, mert kíváncsiak ránk, és nem zavarnánk őket, hiszen van unokájuk, tudják mivel jár egy gyerek. Nekem azért vannak kétségeim, jó ötlet-e. Vagy tényleg én vagyok túl merev gondolkodású?
2016. febr. 18. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi a kérdés?Mi a gond?
2016. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a történetet de ha nem szoros a kapcsolat és meg a gyerekeket sem látták kezdésnek inkább jobb lenne többször találkozni és nem itt aludni rögtön 1-2napot..Én így nem mennék..
2016. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívtak. Nem ismerik a gyerekeket, nem is szoros a kapcsolat. Én sem hiszem, hogy így egyből ott is kéne aludni.

Max. felhívnám őket, hogy pl. egy szombati napon reggel mennénk fel Pestre mondjuk állatkertbe, nem zavarnánk-e őket, ha látogatást tennénk nálunk is. Aztán ha ők megemlítik, hogy persze gyertek nyugodtan, akár itt is aludhattok, akkor elgondolkodnék rajta (max. 1 éjszakát), de hívatlanul semmiképp sem készülnék ottaludni sehol, se gyerekkel, se gyerek nélkül.

2016. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez kizárólag emberfüggő, hozzám is bármikor jöhetne rég nem látott rokon gyerekekkel pár napra, nagyon örülnék nekik... ha a férjed azt mondja örülnének nektek, akkor én úgy gondolom ez így is van :) ha bejelentkeztek, hogy mennétek, szerintem a telefonbeszélgetésből kiderül, hogy valóban nem probléma-e, igaza van-e a férjednek és ha igen akkor mennék... nem hetekről van szó :)
2016. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék hívatlanul, ráadásul két gyerekkel. Előttem írtak jó ötletet, hogy állatkertbe mennétek és beszaladntok hozzájuk is. Ha annyira érdekelné őket a családotok, már rég meglátogattak volna ők titeket. Pl. A gyerekek születése kapcsán. Én sem örülnék,ha hívatlanul bejelentkeznének hozzánk éjszakára gyerekestül.
2016. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel mentek, este jöttök! Pár óra bőven elég első nekifutásra.
2016. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!