Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minél több barátnőm lesz...

Minél több barátnőm lesz terhes, annál jobban akarok én is, de közben félek a szüléstől. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnék már nagyon babát, nyáron lesz az esküvőnk is. Mondjuk inkább jobb lenne utána, de átváltanánk már valami lazább védekezési módra. Eddig megszakításoztunk, most Pharmatex+megszakítás, így nyilván gyorsabban összejön, de nem baj, ha nem azonnal. Legalábbis a lagziig. Totálisan biztos vagyok benne, hogy akarok szülni, de közben meg félek is, mert sajnos nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Ráadásul nem egyet, hanem hármat akarok. :)


26L



2016. febr. 18. 17:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha 3-at akarsz, pedig ideje neki állni.

Nem túl jó 30 fele az elsőt.

De te amúgy gondolkodsz is? Miből gondolod, hogyha még + védekezést alkalmazol, gyorsabban összejón? Pont, hogy csökkented az esélyt...

2016. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Több dolog van, ami miatt most nem jó. Még nem találtam melót a szakmámban, a párom már igen, de másik városban, és várjuk, hogy összeköltözzünk. Meg előtte még lenne egy külföldi kiruccanás is, bár ha bejön a baba, lehet kihagyjuk. Kicsit vacillálok e dolgok között. :)


Ezért van csak a Pharmatex-es dolog, tudom, h csökkentem az esélyt.

2016. febr. 18. 17:40
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Rengeteg ilyen "félek a szüléstől" kérdés van itt GYK-n.

Persze, h fél valaki, ez egy tök új dolog lesz, meg rengeteg szenvedős szülés történetet lehet olvasni.

De ezen nem kell görcsölni.

Nagyon sok esetben pozitív csalódás a szülés, hogy "jé, ez csak ennyire fájt"? Arra gondolj, hogy majd neked is szerencséd lesz, ha itt parázol x ideig, nem tesz jót.

Nyugi. :)

2016. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%

Olyan a szöveged, mint egy ovisé. "Anya, olyan babát akarok, mint amilyen a Katié! Na, léccilécci!"


Nincs munkád, nem lennél jogosult semmire.

Gyerekes a párkapcsolatod. Vőlegény, de még együtt sem éltetek? És máris gyerek?

Gondold át ezt!

2016. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Biztos vannak már olyan nyugtatók és érzéstelenítők amiket adnak szüléskor. Beszélj néhány ismerősöddel akik szültek hogy nekik milyen volt.
2016. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

4-es, nem mondtam, hogy nincs munkám, hanem hogy nem a szakmámban. A vőlegényem meg nem kapott melót ebben a városban, de nyár után, miután megesküdtünk, el akarunk menni egy nagyobb városba, és ott összeköltözni+munkát keresni. Nem értem, hogy ebben mi az ovis gondolkodás?


Többieknek köszi :) Iszonyúan izgulok, félek, de remélem, hogy azért nem lesz horror, mint amiket itt olvasni. :(((

2016. febr. 18. 17:54
 7/24 A kérdező kommentje:
Beszélgettem, pl. egyiknek epidurálisa volt, egy másiknak meg császár. De epidurálisnál ugye gerincbe szúrnak, amit ha elrontanak, akkor szívás :S
2016. febr. 18. 17:54
 8/24 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha félsz, sőt minél jobban félsz minél rosszabbra számítasz annál nagyobb pozitív csalódásban lesz részed!
2016. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi is megszakításoztunk, amikor már lazábbra vettük a dolgot, esküvő után. Aztán tudatosan próbáltuk. Szintúgy semmi jó ideig. Aztán kiderült, mindkettőnkkel gond van termékenység terén. Szóval én kezdem azt hinni, van abban valami, hogy ahol megszakítás mellett nem csúszik be a baba, nem biztos, hogy annak csak az az oka, hogy tényleg ügyesek...
2016. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most olvasom, együtt sem éltek. :/ Te pedig nem dolgozol. Hát, akkor még sok próbát nem állt ki a párkapcsolat, én nem gyereken törném az agyam, hanem munkát keresnék, és sürgősen összeköltöznék, még esküvő előtt. Ki tudja, tudtok-e együtt élni?
2016. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!