Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ilyen esetben?...

Mit kell tennem ilyen esetben? Apa nincs-felügyeleti jog-stb. bővebben lent. BONYOLULT

Figyelt kérdés

Szóval van egy 6 éves kisfiam és hamarosan itt az iskolai beiratás. Képzelt apa szerepel az anyakönyvi kivonatában, hosszú lenne leirni miért, lényeg, hogy tájékoztattak az ovónők, hogy a beiratkozáskor kellenek apa adatai, aláírása stb. Nekem nincs olyan papirom, hogy én gyakorlom csak és kizárólag a szülői felügyeleti jogot, csak olyan papirt találtam, hogy a betöltött 18. évem után én lettem a gyermek gyámja és törvényes képviselője. A gyermek jogállása 3 éves korában rendeződött hivatalból, mert nem tudtam megjelenni, beírtak egy képzelt apát. Szóval szükséges bemennem a gyámhivatalba, hogy kérjek egy olyan papírt amin az áll, hogy csak és kizárólag én gyakorlom a szülői felügyeleti jogot? Sajnálom, hogy ilyen bonyolult de már én is belekeveredtem. Ha képzelt apa van az anyakönyvi kivonatban akkor ergo az apuka nem is létezik..papiron..

Szóval tulajdonképpen az a kérdésem, hogy a gyámügyhöz kell e bemennem és ott kérnem valami papirt vagy mit tegyek? Annyira bonyolult és hiába olvasgatok mindenfélét egyre jobban belekeveredem. Köszi előre is ha tud valaki valami használhatót mondani.


2016. márc. 5. 08:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!