Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem volt furcsa, hogy míg...

Nem volt furcsa, hogy míg terhesség alatt mindenki rád volt kiváncsi, szülés után mindenkit csak a baba érdekelt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Fúú... nem :D Érdekes,biztos azért mert fontosabb mint saját magam......
2016. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem, én felnőttként alapítottam családot...

mondjuk gyerek koromban sem szenvedtem figyelemhiánytól... :P

2016. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Míg terhes voltam, addig is kérdeztek a babáról, és szülés után is érdeklődtek felőlem, szóval nem érzem, hogy bármi változott volna. Azáltal, hogy a gyerekemmel foglalkozik valaki, az én lelkem is simogatja, szóval ha rólam nem kérdez, az sem baj.
2016. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ez nem volt így. Nekem az volt a furcsa, hogy míg terhesség alatt mindenki rám volt kíváncsi, szülés után rám meg a babára, mikor a harmadik gyerekem született, senki nem volt már kíváncsi se rám, se az "új" babámra.
2016. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
aztán nehogy féltékeny legyél a babádra :)
2016. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Velem ez nem volt így. A terhesség alatt is a magzati uh felvételeket nézegette a család és rólam kérdezett. Aztán, amikor a magzatból baba lett, akkor is mindenki az én egészségügyi állapotom, a baba ellátása körüli dolgok és a baba iránt érdeklődött.
2016. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem így volt; terhesség alatt és a baba születése után is érdeklődtek mindkettőnk felől.
2016. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem mondanám, hogy tapasztaltam ilyesmit. Talán amiatt, mert a gyermekem dicsérete kicsit az én dicséretem is, boldoggá tett, hogy valaki kíváncsi rá, megcsodálja, érdeklődik a hogyléte felől. Ez nekem is pozitív érzés volt. És mai napig az, pedig már 2,5 éves, de minden kedves gesztus, amit az irányába tapasztalok, az olyan, mintha csak nekem okoznák. Ennek ellentéte is igaz, aki a gyermekemet bántaná, az engem is bántana.
2016. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Kb.mint a 4-es válaszoló,de én annyit tapasztaltam,hogy az első gyerek "hú de nagy szenzáció",és bombáznak mindennel,aztán már a masodiknál le se s,,zarnak se téged,se a gyerekeket. Már bablátogatóba sem jöttek a másodiknál,pedig én mentem mindenkihez.
2016. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem azt mondta, hogy féltékeny babára, csak kérdezte, hogy furcsa-e. Nem ugyanaz.

Nekem az a tapasztalatom, hogy terhesen se rám kíváncsiak, akkor is a babára.

Pl. ha megkérdezték hogy vagyok, senkit nem érdekelte az, hogy dagad-e a lábam, vagy van-e refluxom, tudok-e kényelmesen aludni, hanem valójában az érdekelte őket, hogy mennyit mozog a gyerek.

2016. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!